Політичний наступ Зе-команди на праве крило і доленосний візит в США: прогноз експерта на серпень (Телеграф)

02 серпня 2021

Експерт "Бюро аналізу поліики" Віктор Бобиренко розповів виданню "Телеграф" про серпневі політичні події та чого від них очікувати.

"У першій половині серпня буде політичне затишшя, а ось друга пройде досить насичено і цікаво, - каже Віктор Бобиренко. - Нас чекає святкування Дня Незалежності: з помпою, з феєрверками, з масою гучних промов і заходів. Головним героєм намагатимуться зробити президента Зеленського . з огляду на, що він став трохи правіше, очікується спроба розколоти ветеранський рух. якась частина ветеранів буде, скажімо так, в строю з Порошенком, а якась - із Зеленським. Таке собі політичний наступ Зе-команди на праве крило. Чи не буде вже у Порошенка і його "Європейської солідарності", у "Свободи", монопольного права на володіння брендом "патріот". його стане на себе перетягувати Зеленський ".

Ще однією дуже важливою подією серпня аналітик вважає ймовірний візит президента України до Вашингтона.

"Це - основна для нас геополітична подія місяця. Або ми залишаємося в руслі Заходу, або, як загрожують в Зе-команді, повертаємося на Схід, на Китай. Арестович вже озвучив вельми неоднозначну позицію, що якщо нас не хоче, умовно кажучи, приймати колективний Захід, ми йдемо в Китай ", - нагадує Віктор Бобиренко.

У внутрішній політиці він не очікує різких рухів. Але прогнозує продовження роботи підконтрольних Банковій правоохоронців і спецслужб по "колишнім", пошук компромату на попередників.

"Екс-заступник міністра оборони Паловского, колишнього суддю Чауса вже обробляють щосили. Мета - знайти негативну інформацію на того ж Порошенка. Щоб в жовтні-листопаді, перемикаючи увагу суспільства від майбутнього підвищення тарифів і шокових платіжок, вкинути інформаційну бомбу. Типу" посадимо Порошенко " . Медведчука вже відіграли, стежити за цим процесом народу вже не так цікаво. Треба когось нового, теж топового. Коломойського, схоже, Зеленський пресувати не хоче. Ось і шукають на Банковій будь-яку можливість, щоб когось зламати - і той дав показання проти Порошенка, - вважає Віктор Бобиренко. - У серпні, швидше за все, будуть робити заготовки, щоб "стрельнуло" ближче до опалювального сезону. З метою наше здивування-обурення від тарифів терміново перемикати на щось інше ".

Джерело: Телеграф