Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики.

Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності.

Спеціаліст з виборчих технологій. Спеціалізується на протидії пропаганді у всіх її проявах.  Фахівець у міжбюджетних відносинах. Публіцист, блогер. Тренер з адвокації, протидії пропаганді, побудові команд. У 2017-2019 роках член Громадської ради при НАЗК. З 2020 року – член Наглядової ради Суспільного мовника.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
Геннадій Іванущенко

Історик, архівіст. Співзасновник Центру досліджень визвольного руху, член Вченої ради ЦДВР. Головний редактор інтернет-проекту "Сумський історичний портал".  Керівник архіву ОУН в Українській Інформаційній Службі-Лондон. Редактор сайту www.ounuis.info

З липня 2005 р. по грудень 2010 р. – директор Державного архіву Сумської області. З 2011 р. - досліджує україністику в архівних збірках української діаспори: у Великій Британії, США та Канаді, впорядковує архіви визвольного руху, займається просвітницькою діяльністю.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук Сторінка в Інстаграмі
Олег Медуниця

Експерт з питань бюджету та децентралізації. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету VII-VIII скликань. Брав участь у процесах розробки та впровадження бюджетної реформи, адміністративно-територіальної реформи та реформи децентралізації.

Навчався в Національній академії державного управління. В період президентства В. Ющенка займав низку керівних посад в місцевих адміністраціях Сумської та Чернігівської областей.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
Олексій Захарченко

Медіа-експерт, експерт з виборчих технологій.

Регіональний представник Інституту масової інформації в Сумській області, експерт з моніторингу ГО «Детектор медіа», голова правління ГО «Сумський прес-клуб», голова Сумського міського відділення Комітету виборців України.

Керівник проектів «Створення школи журналістських розслідувань» (2012), «Підвищення впливу громади міста Суми на процес прийняття рішень органами влади» (2006), «Моніторинг діяльності партійних осередків трьох найбільших міст Сумської області» (2005), «Здійснення моніторингу дотримання свободи слова та права на інформацію у Сумській області» (2005), «Підвищення професійного рівня журналістів комунальних ЗМІ Сумської області» (2004).

Регіональний експерт дослідження доброчесності та інклюзивності демократичних процесів у Сумській області (2019), координатор Регіонального інформаційно-ресурсного центру проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» для Полтавської, Сумської та Харківської областей (2008).

Організатор незалежного спостереження за виборчим процесом у Сумській області в рамках проектів Комітету виборців України (1998-2004), ГМ ОПОРА (2007-2010), Руху ЧЕСНО (2012-2014).

Тренер з виборчого законодавства для ОВК та ДВК. Координатор і тренер інформаційно-роз'яснювальних зустрічей в громадах перед першими виборами в ОТГ Сумської області. Координатор проєктів ОБСЄ.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
Максим Корнієнко

Фахівець з місцевих бюджетів та публічних закупівель, експерт у сфері громадського контролю та громадської участі. Отриманий попередній досвід під час роботи на державній службі та в реальному секторі економіки успішно використовує під час громадської діяльності для налагодження комунікації між владою та громадою.

Профільні напрямки - місцевий бюджет та державні закупівлі, прозорість та підзвітність міської влади,  взаємодія з громадськістю, інструменти громадської участі, пасажирський транспорт. Один з улюблених напрямків - міський транспорт, в якому протягом останніх років адвокатував рішення спрямовані на  закупівлю комунального транспорту, проведення замірів пасажиропотоку, забезпечення контролю за виконанням перевізниками договірних умов, економічно обґрунтоване визначення тарифів, розміщення графіків руху.

З останніх досягнень - ініціатива напрацювання Громадської дорожньої карти для майбутніх депутатів  та інформаційна кампанія “Розумієш?” напередодні місцевих виборів 2020.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
Володимир Чепік

Експерт у сфері бюджету, містобудування та земельних відносин, менеджер соціологічної групи ГО "Бюро аналізу політики".

Має досвід роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування 9 років; за напрямками містобудування, використання земельних ресурсів та управління комунальною власністю.

Учасник Координаційної ради з розробки Стратегії розвитку міста Суми до 2025 року. Член Координаційної ради з впровадження Стратегії розвитку міста Суми до 2030 року.

У 2012-2013 роках був керівником групи з розробки та оновлення містобудівної документації міста Суми.

Розробник стратегії кампанії зменшення корупції у земельній сфері міста Суми

Організатор лобістської кампанії впровадження Сумською міською радою системи конкурентних електронних закупівель ProZorro

Депутат Сумської міської ради V, VII та VIII скликань. Працював членом постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики та комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології Сумської міської ради.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
Андрій Букін

Виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс". Експерт з питань бюджету та охорони здоров‘я.

Навчався в Українській академії банківської справи. Юрист. СумДПУ. Практичний психолог. СумДУ. Бізнес-адміністрування.

Має досвід 7 років роботи у комунальних закладах, понад 15 років роботи у громадських організаціях.

Дослідницькі інтереси  зосереджені на реформуванні галузі охорони здоров’я, аналізі, розробці стратегій залучення громадянських інституцій у галузь охорони здоров’я, впровадження прозорої бюджетної політики, щодо розширеного пакету послуг у галузі охорони здоров’я, оцінки впровадження медичної реформи в Україні, результатів та впливу на вразливі верстви населення, напрацювання стратегій взаємодії між місцевим самоврядуванням та громадянським суспільством.

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
Андрій Крамченков

Кандидат фізико-математичних наук, ексзаступник Голови Сумської ОДА з питань економіки, фінансів та промислової політики, член постійної комісії з питань бюджету у Сумській міській раді VII скликання, експерт з аналізу бюджетів

Данілова Дар'я

Керівник прес-служби Бюро аналізу політики.

Психолог, тренерка з медіаграмотності, проєктного менеджменту, комунікації, командоутворення та інших психологічних тем.

Фасилітатор програми «Активні громадяни» від British Council.

Сертифікований Молодіжний працівник базового рівня та спеціалізованого тренінгу Програми «Молодіжний працівник» «Діджитал-інструменти для молодіжної роботи».

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук