Що відомо про першу десятку кандидатів від "ОПЗЖ" до Сумської обласної ради?

23 жовтня 2020
Що відомо про першу десятку кандидатів від "ОПЗЖ" до Сумської обласної ради?

Від партії "Опозиційна платформа – За життя"до Сумської обласної ради балотується57 кандидатів. У цьому матеріалі – інформація про перших 10 кандидатів у списку цієї партії. Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати різних рівнів та на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня.

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Першим номером у списку партії йде Юрій Чмирь. Працює директором з економіки ТОВ "Хемікал Інвест Лімітед". Він - депутат Сумської обласної ради, суб’єкт висування - партія “Відродження”.

З 2010 року до 2013 року був головою Сумської ОДА. З грудня 2013 року до лютого 2014 року – заступником Глави Адміністрації Президента України Віктора Януковича.

З 2006 року до 2010 року – народний депутат України від Партії регіонів. Був членом Комітету Верховної Ради з питань фінансів і банківської діяльності, членом Комітету Верховної Ради з питань економічної політики.На виборах 2019 року був кандидатом в народні депутати України. Посів друге місце: з результатом 17,38%.

Наразі у Печерському районному суді м. Києва триває судовий процес щодо декларування чоловіком неправдивої інформації. У 2017 році цей суд просив дозвіл до речей і документів (телефонних розмов Юрія Чмиря у період з 20.11.2013 по 22.02.2014) у справі про розгін Євромайдану. Однак зараз немає інформації про рух справи.

Другий Олександр Стрельченко - директор Сумського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю "Барса". У 2015 році його обрали депутатом Сумської обласної ради від партії “Опозиційний блок”.

У 2010-2013 рр. працював начальником управління з питань фізичної культури і спорту Сумської обласної держадміністрації. У 2013-2014 рр. був начальником управління молоді та спорту Сумської обласної держадміністрації.

Подавав декларацію за 2019 рік.

Третім йде Микола Войтенко - директор ТОВ "Охоронно-детективна агенція "Альфа". У 2015 році обраний депутатом Сумської обласної ради від партії "Опозиційний блок".

У 2010-2013 рр. був першим заступником Сумського міського голови. У 2013-2014 рр. працював начальником управління ЖКГ Сумської ОДА.

Має декларацію за 2019 рік.

Четверта - Ірина Жиленко - фізична особа - підприємець. Працює помічницею-консультанткою депутата Сумської міської ради Віталія Жиленка.

П'ята - Наталія Холявка. Працює директором ТОВ “Сумбудтранс”. Також є керівником ТОВ “Кафе “Кобзар” у Сумах.

Шостий - Володимир Пилипейко. Працює директором приватного підприємства "ГРАНТ-СЕРВІС". Депутат Сумської обласної ради від партії "Опозиційний блок".

Є декларація за 2019 рік.

Сьомий - Сергій Науменко - генеральний директор ТОВ "Інвестор96". Є головою правління в Сумському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". У 2015 році обраний депутатом до Сумської обласної ради від партії "Опозиційний блок".

Має декларацію за 2019 рік.

Восьмий - Микола Ільченко. Працює директором державного підприємства "Сумський експертно-технічний центр Держпраці". Депутат Сумської обласної ради, обраний від партії "Воля народу". У 2010 році працював головою Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України. З 2010 до 2014 рр. працював заступником та першим заступником Одеського міського голови. З 2014 року помічник-консультант народного депутата України Андрія Деркача.

Дев'ята - Анастасія Ткачова. Тимчасово не працює. Є помічницею-консультанткою депутата Сумської міської ради Ігоря Перепеки, обраного від партії “Опозиційний блок”.

Десята - Євгенія Лаврик. Працює менеджеркою з реклами ТОВ "Сумипастранс".

Суспільне