Що відомо про першу десятку кандидатів від "ОПЗЖ" до Сумської міської ради?

07 жовтня 2020
Що відомо про першу десятку кандидатів від "ОПЗЖ" до Сумської міської ради?

Від партії "Опозиційна платформа – За життя" до Сумської міськради балотується 41 кандидат. У цьому матеріалі – дані про десять кандидатів, які йдуть першими у списку цієї партії.

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати різних рівнів та на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня.

Першим номером у списку партії йде Юрій Чмирь. Працює директором з економіки ТОВ "Хемікал Інвест Лімітед".

З 2010 року до 2013 року був головою Сумської обласної державної адміністрації. З грудня 2013 року до лютого 2014 року – заступником Глави Адміністрації Президента України Віктора Януковича.

З 2006 року до 2010 року – народний депутат України від Партії регіонів. Був членом Комітету Верховної Ради України з питань фінансів i банківської діяльності, членом Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

На виборах 2019 року був кандидатом в народні депутати України. Посів друге місце: з результатом 17,38%.

Депутат Сумської обласної ради, суб’єкт висування - партія “Відродження”.

Другий у списку - Віталій Жиленко. Працює заступником директора ТОВ “Сумбудтранс”, є головою асоціації “Будівельних підприємств”.

Депутат Сумської міської ради, співголова депутатської групи “Опозиційна платформа – За життя”.

З 2010 до 2015 року був депутатом Сумської міської ради, суб’єкт висування – Партія регіонів. У 2006 році балотувався до Сумської міської ради за списком Народно-демократичної партії. Не пройшов.

Двічі балотувався до Верховної ради. У 2014 році як самовисуванець посів 9 місце з результатом 4,8%. У 2019 році - як висуванець від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”. Посів третє місце з результатом 9,8%.

Третім у списку йде Ігор Перепека. Фізична особа – підприємець, заступник директора асоціації “Будівельних підприємств”.

Депутат Сумської міської ради, співголова депутатської групи “Опозиційна платформа – За життя”. Також був депутатом Сумської міської ради 6-го скликання (2010-2015 рр.), суб’єкт висування – Партія регіонів.

Четверта - Наталія Холявка. Працює директором ТОВ “Сумбудтранс”. Також є керівником ТОВ “Кафе “Кобзар” у Сумах.

П'ятою у списку є Наталія Стрельченко. В.о. заступника голови громадської організації “Сумська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”.

У 2015 році балотувалася на виборах до Сумської міської ради від політичної партії “Опозиційний блок”. Не пройшла.

Шостим йде Геннадій Гризодуб. Працює заступником директора ВАТ АТП 15927. З 2010 до 2012 року був начальником відділу транспорту та розвитку інфраструктури головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації. У 2013 році – радник міського голови міста Суми Геннадія Мінаєва. 2013-2014 – начальник відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради.

Депутат Сумської міської ради, член депутатської групи “Опозиційна платформа – За життя”. Суб’єкт висування – політична партія “Опозиційний блок”. У 2010 році балотувався і не був обраний до Сумської міської ради від Партії регіонів.

Є одним із засновників об'єднання громадян “Сумська міська асоціація автомобільних перевізників”.

Сьомий у списку - Олександр Корольов. Директор, засновник та кінцевий бенефіціарний власник ТОВ “Дахцентр”.

Восьмим значиться Юрій Перепека. Він - фізична особа – підприємець. З 1995 року займається приватною підприємницькою діяльністю у галузі автомобільних пасажирських перевезень.

Депутат Сумської міської ради, член депутатської групи “Опозиційна платформа – За життя”. Суб’єкт висування – політична партія “Опозиційний блок”. Також був депутатом Сумської міської ради у 2010-2015 роках, обраний за списком Партії регіонів.

Є одним із засновників Сумського міського благодійного фонду “Вічний вогонь”.

Дев’ятою є Олена Савченко. Працює юристом ТОВ “СЕРВІСРЕСУРС” – одного з підприємств, яке займається вивезення твердих побутових відходів у м.Суми.

Замикає десятку Дар’я Шибаєва. Працює менеджером ТОВ “СЕРВІСРЕСУРС”.