Що відомо про першу десятку кандидатів у Сумську міську раду від "УДАРУ"?

21 жовтня 2020
Що відомо про першу десятку кандидатів у Сумську міську раду від "УДАРУ"?

Від партії "УДАР" до Сумської міськради балотуються 33 кандидати. У цьому матеріалі – інформація про перших 10 кандидатів у списку цієї партії. Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати різних рівнів та на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня.

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Перший номер у списку – Неля Олійник. Вона членкиня політичної партії "УДАР Віталія Кличка", на ЦВК зазначено, що вона є громадською діячкою, засновницею Національної Спілки інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО.

Другий – Юрій Стеценко. Чоловік є юристом та членом Нац. Спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО, раніше працював інструктором у військовій частині В1060. За інформацією з ЄДРПОУ, чоловік займався підприємницькою діяльністю (нерегулярними перевезеннями) з 2006 по квітень 2014 року.

Третій у списку – Юрій Дудка – інженер ПАТ "Насосенергомаш", безпартійний. З 2005 по 2011 рік він працював інженером у ПАТ "Сумське НВО". На ЦВК зазначено, що у 2012 році він балотувався до Верховної Ради від партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!", однак його не було обрано.

Владислав Вєтров – четвертий. Він засновник, юрист та керівник Національної Спілки інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО, ветеран АТО. За інформацією з ЄДРПОУ, чоловік займається підприємницькою діяльністю. У липні 2020 року він зареєстрував ФОП, діяльність якого – торгівля уживаними товарами в магазинах. Ще два ФОПи, були закриті до цього.

П'ята у списку – Оксана Кочи. Вона членкиня Нац. Спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО. До 2016 року займалася діяльністю у сфері бухгалтерського обліку та аудиту. У 2006 році вона балотувалась до Сумської міської ради від політичної партії "Віче" (Акцент). Працювала помічницею нардепа від Сумщини Олександра Сугоняки (ВР 8 скликання) за строковим трудовим договором на постійній основі.

Юрій Барабан – шостий. Він працює хірургом травматологом, завідувач ортопедично-травматологічним відділенням №2 Сумської центральної лікарні.

Сьомий – Євген Івлєв – член Нац. Спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО. З 2007 по 2019 рік займався підприємницькою діяльністю (діяльність кафе), також працював санітарним інструктором у військовій частині В1060.

Восьмий у списку – Вадим Зігуненко. На сайті ЦВК зазначено, що чоловік – приватний підприємець, однак в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань вказано, що чоловік припинив діяльність ФОПу у липні 2020 року. Він займався торгівлею уживаних речей.

Дев'ята – Надія Шкурат. Вона – членкиня Нац. Спілка інвалідів, матерів загиблих та УБД в АТО, працювала начальником режимно-секретної служби військової частини №3051.\

Юлія Крамінська – десята у списку. Вона працює медсестрою у пологовому будинку, безпартійна.