Хто балотується від "Нашого краю" до Сумської обласної ради: перша десятка

20 жовтня 2020
Хто балотується від "Нашого краю" до Сумської обласної ради: перша десятка

Від партії "Наш край" до Сумської обласної ради балотується 64 кандидати. У цьому матеріалі – інформація про перших 10 кандидатів у списку цієї партії. Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати різних рівнів та на посади міських голів на місцевих виборах 25 жовтня.

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Очолює список Андрій Деркач - народний депутат України. У 2019 році його обрали по 159 округу як безпартійного самовисуванця. Позафракційний. Не входить до складу жодного комітету, повідомляє сайт "Чесно".

У 2014-2016 роках входив до групи “Воля народу”, з 2016 року - позафракційний. У 2012-2014 роках — народний депутат України від Партії регіонів, член бюджетного комітету Верховної Ради. Вийшов з однойменної фракції у лютому 2014 року.

Почесний президент медіахолдингу “Ера-медіа”. З 2006 року – президент Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом”, генеральний директор державного концерну “Укратомпром”. З 1997 року очолює благодійний фонд “Наше майбутнє”.

Має декларацію за 2019 рік.

Номер два у списку - Валерій Волков - Путивльський міський голова. До 2015 року був головою сільськогосподарського кооперативу "Ярославна". У 2006 році балотувався як мажоритарник до Сумської обласної ради від "БЮТ".

Має декларацію за 2019 рік.

Третій - Анатолій Єпіфанов. Є радником ректора Сумського державного університету, почесний громадянин міста Суми. З 1996 до 2012 року працював ректором Української академії банківської справи.

У 2012 році балотувався до Верховної ради. Не пройшов. У 2015 році балотувався від "Волі народу” на міського голову Сумської міської ради та був №1 у списку кандидатів у депутати до міської та обласної рад. Не пройшов.

Четвертою йде Тетяна Савенко. Працює директоркою комунальної установи Сумської обласної ради "Будищанський психоневрологічний інтернат" (Глухівський район). Згідно з пошуковою системою youcontrol у 2018 році була засновницею товариства з додатковою відповідальністю "ТРЕСТ ДНІПРОВОДБУД", засновницею ТОВ "Київський фірмовий салон-магазин "Кришталь" та благодійної організації "Благостиня".

Подавала декларацію за 2019 рік.

П'ята - Надія Вайло - директорка ТОВ "Велетень". Має орден "За заслуги" ІІІ ступеню. Депутатка Сумської обласної ради: у 2015 році обрана від "Волі народу".

Має декларацію за 2019 рік.

Шостий - Євген Южаков. Обіймає посаду голови Путивльської районної ради. Був начальником головного фінансового управління Сумської обласної держадміністрації.

У 2006 році балотувався до Сумської обласної ради від Партії регіонів.

Є декларація за 2019 рік.

Сьома у списку - Вікторія Сокол. Працює начальницею відділу з питань взаємодії із правоохоронними органами запобіганню корупції, мобілізаційної роботи Шосткинської міської ради. У 2017-2019 роках була головою Глухівської районної держадміністрації.

У 2015 році балотувалася від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Глухівської районної ради.

Має декларацію за 2019 рік.

Восьмою йде Тетяна Гончаренко. Працює директоркою Сумського коледжу економіки і торгівлі.

З 2006 до 2010 року – депутат Сумської міської ради. У 2014 році її обрали секретарем Сумської міської ради.

У 2015 році балотувалася до Сумської міської ради від "Батьківщини". Не пройшла.

Подавала декларацію після звільнення з Сумської обласної ради з посади начальниці відділу, за 2018 рік.

Дев'ятий - Валентин Добров. Працює спеціальним кореспондентом ТОВ "ЕРА-МЕДІА".

Замикає десятку Олександр Русанов - завідувач відділення ТОВ "Альфа-Медика".