Хто балотується до Сумської міськради від "Слуги народу": перша десятка

17 жовтня 2020
Хто балотується до Сумської міськради від "Слуги народу": перша десятка

Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати до Сумської міської ради від різних політсил на місцевих виборах 25 жовтня. У цьому матеріалі - інформація про перших десять кандидатів у списку партії "Слуга народу".

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Перший у списку партії - Олег Рєзнік, працює заступником директора з наукової роботи навчально-наукового інституту права СумДУ, доктор юридичних наук. Раніше працював в правлінні податкової міліції Державної податкової служби в Сумській області, викладав на кафедрі адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки Сумського державного університету.

Другий - Єфрем Лазарєв, директор ТОВ "Ультрасервіс", ТОВ "Житловий комплекс "Володимирський" та ТОВ "Арнела Суми". Також на його ім'я зареєстрований ФОП, який займається будівництвом житлових і нежитлових приміщень. Був помічником народної депутатки від цієї ж партії Тетяни Рябухи.

Третій - Ігор Кальченко, керівник апарату Сумської облдержадміністрації. Раніше працював головним спеціалістом у виконкомі Сумської міськради. На виборах 2015-го року балотувався до Сумської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка, але обраний не був. Його декларація - тут.

Тетяна Кобзєва - четверта у списку партії. Вона працює викладачем в навчально- науковому інституті права Сумського державного університету.

Під №5 у списку - Ірина Швачич, офіс-адміністраторка обласної організації партії "Слуга народу". Вона також є помічником-консультантом народної депутатки Тетяни Рябухи.

Сергій Дмитренко - шостий у списку. Він працює начальником юридичного відділу ТОВ "Нива-2018". Раніше працював начальников юридичного відділу "ТОВ МНТ-АГРО", начальником відділу Управління Держгеокадастру в Сумській області. Він також є власником ТОВ "Сумиофісцентр", основна діяльність якого - надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна. Зареєстроване це ТОВ за адресою: вул. Воскресенська, 16 в Сумах. Декларація Сергія Дмитренка за 2019 рік - тут.

У 2015-му році на місцевих виборах Сергій Дмитренко балотувався до Сумської обласної ради від партії "За Україну!", але обраний не був. Він був помічником-консультантом народного депутата Ігоря Васильєва.

Владислав Куц - сьомий у списку партії. Він працює начальником дільниці з переробки сільськогосподарської продукції ТОВ "Будівельно виробничо-комерційної компанії "Федорченко". Він також є керівником ТОВ "Торгівельна компанія "К", діяльністю якої є посередництво у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами. Він також є діючим членом Федерації кінного спорту України.

Під №8 - Владислав Кобзар, приватний підприємець. На його ім'я зареєстрований ФОП у сфері діяльності пасажирського транспорту та ще один ФОП у сфері комп'ютерного програмування. Був помічником народного депутата Михайла Ананченка.

Ольга Гордус - дев'ята у списку партії. Вона працює старшим редактором телебачення ТОВ "ТРК"Академ- ТВ", раніше працювала на ТРК "Відікон", була директором дитячого табору "Зоряний" заводу "Сумихімпром".

Ганна Будюкова - замикає десятку кандидатів від "Слуги народу". Вона працює начальником відділу матеріально-технічного забезпечення та збуту ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко". Вона була членом громадської ради при Сумській облдержадміністрації за керівництва Юрія Чмиря як членкиня ГО "Центр підтримки та розвитку родини "Калинове гроно".