Хто балотується до Сумської міськради від "Правого сектору": перша десятка

13 жовтня 2020
Хто балотується до Сумської міськради від "Правого сектору": перша десятка

Суспільне продовжує розповідати про кандидатів у депутати різних рівнів та на посади міських голів на місцевих виборах-2020. У цьому матеріалі - інформація про першу десятку кандидатів у депутати Сумської міської ради від партії "Правий сектор". Усього у списку партії до міськради - 42 кандидати.

Матеріал з інформаційного порталу "Sumy Today"

Перший у списку - Сергій Супрун, лікар-психіатр Сумської центральної районної клінічної лікарні. Він також є співзасновником і головою громадської організації "Права сила".

Другий - Богдан Козенко, священнослужитель, старший благочинний Сумської області Сумсько-Охтирської єпархії Православної церкви України.

Третій - Іван Мозговий, доктор філософських наук, професор, голова вільної профспілки "Справедливість" Сумського державного університету, завідувач кафедри філософії. До 2012 року був членом ВО "Свобода".

Балотувався до Верховної ради у 1998-му році від партії "Християнсько-Демократичний союз", але обраний не був. До Сумської міської ради балотувався 2010 року від ВО "Свобода" та у 2015 році від " Партії простих людей Сергія Капліна", але на жодних з цих виборів обраний не був.

Четверта у списку партії - Катерина Бондаренко, заступниця медичного директора "Обласної клінічної спеціалізованої лікарні". Раніше вона очолювала Комунальний заклад "Обласний клінічний психоневрологічний диспансер ім.О.Співака", який припинив свою діяльність.

П'ята - Ірина Супрун, начальниця відділу з охорони праці Управління праці виконкому Сумської міської ради.

Олег Ліванчук - інспектор у "Райффайзен банку Аваль" в Ямполі. Був керівником Військово-цивільної адміністрації міста Красногорівка на Донеччині, майор міліції , працював в Ямпільському відділі міліції. На його ім'я також зареєстровано ФОП, який працює у сфері приватної охорони.

Артем Гребенюк балотується під №7 у списку партії. Він є керівником громадського формування "Безпека ПС Суми". На його ім'я зареєстрований ФОП, який займається роздрібною торгівлею непродовольчими товарами.

Олег Вахрушев - восьмий, служив у ЗСУ на Донеччині. Пенсіонер за втратою здоров'я. Має медаль "За військову службу Україні". На виборах 2015-го року балотувався до Сумської міської ради від ВО "Батьківщина", але обраний не був.

Марина Білінська - №9 у списку партії. Вона є лікарем-анестезіологом в Центральній міській клінічній лікарні Сум, лікар Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова, бойовий медик 1-го взводу роти протидиверсійної боротьби 117-ї окремої Сумської бригади територіальної оборони, нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Десятою у списку є Тетяна Штріккер - юрисконсульт. Працює в Комунальному підприємстві "Паркінг" Сумської міської ради та в адвокатському бюро "Олени Софієвої".