Відбувся перший конкурс міні-грантів для Миколаївської ОТГ

28 вересня 2021
Відбувся перший конкурс міні-грантів для Миколаївської ОТГ

28 вересня стало для активістів Миколаївської ОТГ непересічною середою. У Миколаївці відбувся перший конкурс міні-грантів. Його чекали, до нього готувалися, переживали.

Конкурс відбувся у рамках проекту БАП по співпраці з громадами у напрямку підвищення спроможності місцевих інститутів громадянського суспільства. Так перед тим місцеві активісти мали змогу взяти участь у серії тренінгів, де розвивали свої знання та навички у напрямку комунікації, роботи в команді, адвокації та проектонаписання.
Тож в день захисту ми побачили потужні, якісні та оригінальні ідеї проектів, які захищали підготовлені та заряджені на перемогу активісти.
Ідеї стосувались абсолютно різних, але однаково важливих для розвитку громади напрямків.
- Були презентовані ідеї щодо створення нової геральдики ОТГ, промо-кампанії для підвищення туристичної та бізнес-привабливості громади.
- Ідеї спрямовані на облаштування молодіжних та громадських просторів у селах громади.
- Не оминули і тему інклюзії. Одна з ідей стосувалася створення сенсорної кімнати для дітей.
- Ряд ідей стосувався запровадження регулярних святкувань та заходів у громаді, як-от, запровадження щорічної премії «Людина року» у Миколаївській ОТГ.
Неможливо не відзначити увагу влади ОТГ до активності місцевих діячів. Так голова ОТГ Пасько С.М. та його заступник Лантушенко Д.С. не тільки увійшли до складу конкурсної, а і виступили з підтримкою деяких проектних ідей коштом громади.
Конкурс міні-грантів відбувся за підтримки програми MATRA Посольства Королівства Нідерландів.