У Миколаївській громаді вчаться писати проекти

27 травня 2021
У Миколаївській громаді вчаться писати проекти

Сьогодні, 27 травня, у Миколаївській територіальній громаді розпочався перший тренінг «Проектонаписання. Проектний менеджмент». Захід проходить в рамках реалізації проекту «Підвищення позицій ІГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад».

photo 2021 05 27 23 56 28

20 громадських активістів Миколаївської ОТГ зібралися сьогодні, щоб навчитися писати проекти та втілювати в життя власні ідеї. У дружній атмосфері з жартами та тренерськими порадами учасники засвоїли основи проектонаписання та показали неабияку зацікавленість у продовженні навчання. Попереду ще багато цікавого!

Усього в рамках реалізації проекту  20 громадських активістів Миколаївської територіальної громади пройдуть навчання за шестимодульною системою, матимуть можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів та отримати фінансову підтримку від програми МАТRA Посольства Королівства Нідерландів на реалізацію 2-х проектів, а також намагатимуться проадвокатувати прийняття рішення на рівні селищної ради про запровадження одного із механізмів підтримки молодіжних ініціатив.

Проект реалізується за підтримки Програми МАТRА Посольства Королівства Нідерландів.