Уряд знизив тариф на електроенергію для населення

Максим Корнієнко

Фахівець з місцевих бюджетів та публічних закупівель, експерт у сфері громадського контролю та громадської участі. Отриманий попередній досвід під час роботи на державній службі та в реальному секторі економіки успішно…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
13 серпня 2021
Зе!Уряд за особистого сприяння преЗЕдента знижує тариф на електроенергію для населення до 1,44 грн. Ура! 

Йдеться про пільгову норму споживання.

Всі радіють і п'ють шампанське... Бо вже забули, що станом на 21 квітня 2019 року, коли робили разом кінець епохи бідності-брехні, пільгова ціна була 0,90 грн. (за умови споживання більше 100 кВт×год на місяць при середньому рівні 150 квт - близько 1,30 грн)

Нещодавно також виключно завдяки особистій ЗЕ-ініціативі було заморожено ціни на газ для населення на рівні 9,53 грн (7,99 газ +1,54 доставка) Радіємо?
Згадаємо сакральну дату 21.04.2019? Істеричні відосіки про "з народа деруть шкуру" та "знизимо тарифи вдвічі"? Яка там ціна була? Не пам'ятаєте? Нагадаю: 8,50 грн. 
Купи козу - продай козу... Підвищити, щоб потім знизити... Гарні спроби маніпуляцій, але ніт! 

До чого це я? Ціни зростають.  Це не погано і не добре. Це факт. Більш того, діючі тарифи не є ринковими і по факту вони мають бути вищими. Не повинно бути різних цін для промисловості та для населення. Різницю ви все одно заплатите, просто в інший спосіб... 

Зрозумійте це і плюйте в очі тим, хто наступного разу йтиме на вибори з гаслами про зниження тарифів. Привести до влади маніпуляторів та брехунів, щоб потім називати їх брехунами та маніпуляторами - це ж не вибір мудрого народу. Правда ж?