Записали Порошенка не просто в корумпанти, а в зрадники.

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
20 грудня 2021
Записали Порошенка не просто в корумпанти, а в зрадники.
Як тільки на початку року Зеленський почав доганяти Медведчука, я тут же заявив, що скоро уЗе! почнуть реалізовувати проект - додавання в "подєльнічкі" Медеведчуку Петра Порошенка. Власне, про це почало вангувати багато експертів. Ну, воно ж проситься.
Записати Порошенка не просто в корумпанти, а в зрадники. Вони б і в уклоністи і дезертири його записали, але тут можна і на САМОГО вийти.
Чому так довго було? Це початок нового етапу. Все правильно. Коли пережили скандали (Офшор, Вагнергейт). Коли устаканилося з тарифами.
Коли відмобілізували команду і скинули в баласть всяких разумкових. Коли ясно стало, що Коронавірус йде на спад і можна медальку вішати за пабєду.
Після затихання проекту "Зеленський патріот" - починається активна фаза проекту "Зеленський - борець з олігархатом і зрадою олігархів".
Усі, кого призначать олігархами мають бути трошки і зрадниками.
Новий проект розпочато. Основна мета: утримання рейтингів Зе! і опускання - опонентів.
Як кажуть: Нічого особистого - просто політика. Тут же ще важливо - надіти кайданки. Щоб піпл від васторга зашатало. І заставу поставити у мільярд. Щоб коли заплатять - видно було - скіко там бабліща нємєряно.Щоб піпл возбудився ще більше.  Воно, звичайно, нічим закінчитися така справа не може. Але ж картинка буде. А потім: ложечки знайшлися - осадочок залишився. Воно усе так на поверхні, що це недовго наалізувати. Але є одне але. Єдиний, на кого є реальна стаття по держзраді - це сам Зеленький. За Вагнергейт.
Там і зізнання є. Фактично: явка з повинною.
Так що тут кіно, а там реальна посадка.
2024 рік вже скоро.