"Я сміливо зазначав, що рейтинг Зеленського переживе зиму", - Віктор Бобиренко

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
11 грудня 2021
"Я сміливо зазначав, що рейтинг Зеленського переживе зиму", - Віктор Бобиренко
А мені: татишо, без шансів. Після Вагнергейту? Куди йому? А я проводив недавно тренінг із студентами.
Причому не тупими. І більшість з них ні в зуб ногою про Вагнергейт. Просто їм це не цікаво. Але десь половина з учасників (та навіть більше) - готові прийти на вибори.
Це аберація. Викривлення. Тільки не у фізиці, а у свідомості. Я ось цікавлюся політикою, то і знаю. А буквально днями мені розповіли, що Злата Огнєвіч вибрала собі пару в шоу "Холостячка". Злату я запам'ятав із-за незвичного, але слов'янського явно імені і прізвища. Тепер знатиму, що є така. Але яким було здивування знайомих, що я про цю Огнєвіч вперше чую. І про шоу теж. Ми живемо у світі, де можна жити на одній площадці і бути на різних полюсах. Люди, які знають усе про суженого Злати (як там його) - навряд чи знають прізвище бодай одного міністра в Україні. Політична безвідповідальність українців - вже 30 років водить нас по пустелі бідності і безнадьоги.
Рейтинг Зеленського врешті рано чи пізно обвалиться.
Але ж піпл вже оглядується - чи не бігає де новий Голобородько?