Я рідко хвалю владу, але зараз зроблю це.

Олег Медуниця

Експерт з питань бюджету та децентралізації. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету VII-VIII скликань. Брав участь у процесах розробки та впровадження бюджетної реформи, адміністративно-територіальної реформи та реформи децентралізації. Навчався…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
01 листопада 2021
Я рідко хвалю владу, але зараз зроблю це.

 Президент хоче скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 16 годину 2 листопада 2021 року.

 Одне з питань, яке він хоче терміново розглянути це проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів середньої освіти у сільській місцевості (реєстр. № 5230). Автори - народні депутати представники різних фракцій.
Що це за законопроект?
Зараз, відповідно до чинного законодавства майно, у тому числі земельні ділянки, ліквідованих державних, комунальних закладів загальної середньої освіти або тих, діяльність яких зупинена, відповідно до рішення засновника може бути використане виключно для забезпечення здобуття освіти, надання послуг у сфері соціального захисту, культури та охорони здоров’я, у тому числі на засадах державно-приватного партнерства.
Також державні та комунальні заклади загальної середньої освіти та/або державна, комунальна частка майна корпоративного закладу загальної середньої освіти не можуть бути приватизовані або в будь-який інший спосіб передані у приватну власність.
Після прийняття цього законопроекту ОТГ на власний розсуд розпоряджатися майном ліквідованих комунальних закладів середньої освіти.
Ігор Гузь дякую за ініціативу. Але я б добавив сюди і заклади професійної і професійно-технічної освіти. І не тільки на селі.
Пам'ятник марнотратству і зволіканню у прийнятті такого рішення є і на Сумщині. На території села Ворожба є комплекс споруд колишнього ПТУ, яке припинило існування і досі ніким ніколи не використовується.