"В пост совковій Україні у чиновників з’явилося сленгові слово – підсніжник", - Віктор Бобиренко

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
16 грудня 2021
Марія Левченко Марія Левченко
Це коли шефу департаменту не положена по статусу секретарка, бо на держслужбі штатний розпис регламентовано чітко. А нада. І записують якусь дєвочку в підпорядковану департаменту установу чи заклад. А на роботу вона ходить в департамент. І про свою трудову за пару років і не згадує. Бо гроші давно падають на картку.
У Зеленського особистим секретарем працює Марія Левченко. Вона ходить на роботу до Офісу президента, а офіційно працює у Кварталі95. Типовий підсніжник.
Але де, у кого? У тогопорядного хлопця, який будучи ще Голобородьком – навіть від охорони відмовлявся? Нє вєрю! Заридає ніжний виборець Зеленського, який ніяк не розстанеться з мрією що кухарки і коміки можуть ефективно керувати країною. Ха-ха. Вєрю – закричу цинічно я. Бо наскрізь бачу таких тіпков з бігаючи ми оченятами.
А тут ще як на зло виліз Богдан і розказав усім по секрету секрет Полішинеля (вибачте за тавтологію).
Що Слуги отримують крім офіційних зарплат ( в районі 40 тисяч гривень) – ще й неофіційні конверти. Але там халяви немає. Там 20-30-50. У тисячах доларів. Але працювати треба. Де ті, хто просто важко жме кнопки, отримують мінімум. І то, лишаються без премій, якщо десь не так кнопку нажимають.
Говорящі голови отримують більше. Бо вечерами на ток-шоу говорити на чорне – біле – талантіще потрібен. Голови комітетів і авторитети – отримують по 50-т. А найбільше – ті, хто самі вірять у те, про що говорять. Так я тут про що. Марія Левченко теж мабуть не на мінімалці у Лисого (Кошового) сидить в Кварталі?
Раз Єрмак роздає конверти по 20ть тищ навіть небалакучим депутатам, то Марії приносять конверт тугіше набитий?
Це, звичайно, припущення. Але воно підтверджується тим, що вони з чоловіком (Гогілашвілі) знімають неслабу таку хатинку, тисяч за дві баков.
І якщо її чоловік, маючи російське громадянство, пов’язаний з Валуєвим – дружить ще і з керівником розвідки Бадановим – то це вже розрив шаблону. Як тепер не повірити в кротів і Штірліців на кожному поверсі Банкової?
Та тепер Андрій Деркач з Костею Куликом (це ті агенти, що хотіли Байдена поганяти) – здаються мєлкімі шпіонами. Таким і радистка не положена. Тут чувак спить з жіночкою, яка не просто окурки від айкосів по офісу збирає – а яка роздруковує Найвеличнішому тексти на наради.
І може їх і копіювати. Для мужа. А той – для Валуєва. По корефанськи. А навіть Валуєва, з його набитою в боксі головою – рускіє шпіони навчать, куди приносити папірус від чолов’яги, який спить з тіткою, яка роздруковує і підносить в красивій папочці самому.
Я аглянулся пасматрєть, нє аглянулась лі ана. А там хаос.
і думаєш: це хаос від них, бо дурні? чи хаос від того, що кругом агенти впливу?