У США Феміда підбирається до Трампа.

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
16 грудня 2021
Трамп Трамп
 І, схоже, що у Трампа буудуть проблеми. Він реально може сісти. В Росії, звичайно кричатимуть про політичну розправу і кінець демократії. І виставлятимуть себе у світлому образі. Але я хотів би сказати про інше.
Суддя Макфаден у справі Трампа заявив, зокрема таке:
- Навіть особлива турбота президентів про країну, продемонстрована ними при виконанні своїх службових обов’язків не може бути виправданням для порушень закону.
Хочу відмітити. Перше – це те, що ми ментально не західна нація. Бо тільки там – «Хай рушиться світ, але торжествує закон.». А у нас: «Закон як дишло – як повернув - так вийшло». Друге. Американський суддя використовує термін «продемонстрована ним» - як впевненість в діяльності президента США саме в діяльності на користь США. Тобто, ми вам не вибачимо порушення вами закону колись, навіть тому, що якийсь час ви діяли в інтересах країни. А в Україні під словом «продемонстрована» - мається на увазі саме продемонстрована. Не реальна дія, а лише її демонстрація. Ілюзія. Відосік. Не боротьба з олігархами – а демонстрація боротьби.
Ми із західним світом різнимося навіть у вираженні дій.
Суспільству треба мінятися. Бо у нас існуючий режим – це «олігархічний клоунат».
Це коли режим, на догоду дійсним вигодонабувачам підтримує режим демонстрації дій – замість самих дій. Кіношка замість реальності. Український феномен.
Автори: Коломойський та інші.
Ісполняєт: Володимир Зеленський.
Але колись жартівник Кант переробив західний принцип: "хай торжествує закон, навіть якщо загине світ"
на:
"Хай торжествує закон, навіть якщо при цьому згинуть усі шахраї світу".
Ось це має бути девізом об'єднання проти коломошко-зеленої камарильї.