У Державному бюджеті крім податкових надходжень передбачені також численні збори.

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
19 грудня 2021
У Державному бюджеті крім податкових надходжень передбачені також численні збори.
Там їх вагон з тєлєжкою. Ну і, зокрема, «Збір під час набуття права власності на легкові автомобілі». Тобто усе, що ми з вами платимо, коли оформляємо автомобілі.
Не плутати з тим, що платиться у Пенсійний фонд при ввозі авто в Україну. То інший платіж. Там теж з десяток мільярдів.
Але то не жалко. То бабушкам. А це просто в бюджет.
І для порівняння. Ми скидаємося на цей збір 5,86 мільярди гривень. А для прикладу: Найвеличніший нам обходиться у 2,5 мільярди. Ну це все утримання Офісу президента ДУСею. З їх єрмаками, татаровими, перельотами, больничками, нагородами, кортежами.
І ще 3 мільярди – це вартість утримання Верховної ради. Тобто – якраз на цей збір ми їх і утримуємо. Тепер, коли платите за куплену машину цей збір – пам’ятайте, що це ми усі разом скинулися на членовози, охорону. І шоб Вовчик з Єрмаком на днюху на вертольоті злітали.
А шо нам жалко? Сюди не входять, правда, конверти Слугам-депутатам по 20 тисяч баксов щомісячно. Це інша категорія виплат. Це з відкатів на велике будівництво доріг.
Їдете по свіженькій дорозі, де написано, що це все Найвеличніший побудував.
Вірите в це. Або знаєте, що на сантиметр недоложений асфальт відсиплеться в конвертах вашим Слугам. Вони теж куплять машини. Але не б/ушні. Як ми з вами. А круті і нові. Щоб зразу бачили - ось, їде слуга НАРОДУ.
І НАРОД з маршруток презирливо так до них:
- ха, зате ми ніякі не слуги. Ми господарі країни.