Товариство з Горлівки виграло тендер на 426 тис грн у Інституту зернових культур

16 березня 2017

Державна установа Інститут зернових культур 13 березня уклала договір із ТОВ «Інтерполіхім» щодо закупівлі 44 т нітроамофоски (добрива) на суму 426 тис грн. 

У тендері взяли участь ще дві фірми: ТОВ «Хімагроінвест» та ТОВ «Укрхімекспорт».

одаток 1 Розкриття пропозицій copy

Відповідно до договору, товариство-переможець протягом семи днів надасть 44 т добрив за 9,7 тис грн/кг. Ринковою ціною є 8 900-9 200 грн/т без урахування вартості доставки. На сайті самого «Інтерполіхіму» вказано ціну 9 500 грн/т.

Переможець додав до своєї пропозиції паспорти якості на продукцію виробництва АТ «Міндобрива» і ПАТ «Дорогобуж» (обидва – Росія).

За даними держреєстру, ТОВ «Інтерполіхім» зареєстрований в окупованому терористами місті Горлівка Донецької області на місцевого жителя Олександра Галицького. Фактична адреса товариства знаходиться у Києві – по вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 4/6, корпус А, оф. 605.

одаток 2 Реєстрація

одаток 3 Договір copy

Донецький номер телефону фірми 0623451969 також використовує ТОВ «УЗавто-Донецьк».

Конкурувало із товариством-переможцем ТОВ «Укрхімекспорт», яке знаходиться у Сєвєродонецьку, Луганська область. Засновником і власником є місцевий житель Олексій Малеванець. 

одаток 4 укрхімекспорт copy

Херсонське ТОВ «Хімагроінвест.», яке також виступило конкурентом ТОВ «Інтерполіхім» на цих торгах, зареєстрували мешканці Сімферополя Руслан Савлук та Павло Новіков.

одаток 5 ХІМАГРОІНВЕСТ copy

Ці два підприємства з 2009 року отримали підрядів на 69,92 млн грн., усі – від Інституту рису НААН України та його ж ДП «Дослідне господарство Інституту рису НААН України». За дивним збігом обставин, всі учасники описаних торгів пов’язані із окупованими зараз або в минулому територіями ОРДЛО та АРК.

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.