Товариство «Альянс Еволюшн» стає лідером постачання палива держпідприємствам

18 квітня 2017

Відділ освіти П’ятихатської райдержадміністрації 13 березня уклав угоду із ТОВ «Альянс Еволюшн» про закупівлю бензину та дизпалива на 977 тис грн. 

Конкурувало у цьому тендері із ТОВ «Альянс Еволюшн» ТОВ «Тех-Дилер-Макс», яке запропонувало цінову пропозицію на 11 тис грн. меншу.

Додаток 1 Розкриття пропозицій copy copy copy copy copy copy copy copy

Ціна, за якою ТОВ «Альянс Еволюшн» надасть товар, є цілком прийнятною (18, 33 грн за л бензину і 17,08 грн за л дизпалива), проте історія самого товариства не може не звернути на себе уваги. 

ТОВ «Альянс Еволюшн» оформлено на п’ять офшорів: «Деззлінг Інвестментс Лімітед», «Делстанто Холдінгс Лтд», «Сенбіан Інвестмент Лімітед» ,«Найтентра Коммершіал Лімітед» і «Рівадж Лімітед».

Менеджером зі збуту в «Альянс Еволюшн» є Денис Садловський. Він же у вересні 2016 р. був прийнятий на аналогічну посаду у «приватівську» фірму ТОВ «Пром гарант плюс» з посадовим окладом 1450 грн. Раніше Садловський працював у ТОВ «ТД «Авіас» з групи Ігоря Коломойського.

Фірма «Альянс Еволюшн» була заснована у травні 2016 р. товариствами «Астронг люкс» і «Вертікс-Трейд». Обидва засновника створені 6 жовтня 2015 р. і прописані в одному офісі на вул. Зоологічній, 4-а у Києві. «Астронг люкс» записане на мешканця Володимира Зарівного Запоріжжя, а «Вертікс-Трейд» – на жительку Дніпра Вікторію Нагаєць.

На сьогоднішній день керівником «Альянс Еволюшн» зі статутним капіталом 4 тис грн. є Віктор Мельников. 

Додаток2 статутний фонд керівник

Як відомо, ТОВ «Альянс Еволюшн» з 23 січня цього отримало підрядів на поставку паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 203,49 млн грн. Чим пояснюється такий успіх товариства, залишається тільки здогадуватись. Ймовірно, причиною є очевидний зв’язок «Альянс Еволюшн» із бізнесом групи «Приват».

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.