США і Зеленський

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
09 грудня 2021
США і Зеленський
Посольство США в Україні повідомило: «Сьогодні Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США вніс Андрія Портнова до санкційного списку EO 13818 за використання свого впливу для отримання доступу та рішень в судах України та підрив реформ».
 
За використання впливу на суди.
Отак і не інакше. Наші союзники чесно грають за нас. І знають внутрішнього ворога в Україні. Усіх і по іменам.
А ось Зе!влада їх послідовно покриває. Ну і конкретно. Щоб усі знали і переказували тим послідовникам Зеленського, які прочитали в житті дві книжки («Буквар» і «оту, з синьою обкладинкою»), що творить їх кумір.
Зеленський, який контролює судову систему, дружить з Портновим через Татарова. І усі вони разом корєшаться зі знаменитим Вовчим судом – Окружним адміністративним судом Києва (ОАСК). Цей суд спеціалізується на кришуванні олігархів і обслуговуванням інтересів влади і різних покидьків, які крадуть наші з вами гроші. Наприклад, останнє:
Публічне акціонерне товариство "Укрнафта" (читаємо: Коломойський, або позивач) звернулася до ОАСК з позовом до Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків (далі - відповідач), в якому просить:
- визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення від 07 травня 2021 року №177/04-01-01, №178/04-01-01; стягнути з відповідача судовий збір.
Дуже коротко: Офіс по роботі з великими платниками податків вимагає в Укрнафти (читай – Коломойського) про те, що він мав збільшити фінансовий результат до оподаткування на суму 19 431 259 247 грн.
20% ПДВ на таку суму – це майже ЧОТИРИ МІЛЬЯРДИ гривень до бюджету!!!
Це десь річний бюджет міста у 300-400 тисяч жителів, для порівняння.
І ось що ми бачимо. Суд, який через Татарова і Портнова контролюється Зеленими і їх прокурори та інші сявки зробили все, щоб бородата бабушка не заплатив податки в бюджет. ОАСК буквально на днях пробачив УСІ податки Укрнафті!!! Це в чиюсь голову лізе? Ось тому Портнова в санкційний список в США і вписали. А у нас ні. І коломойського ні. Ну а навіщо? Адже Плюси так вигідно відтіняють Найвеличнішого для піплів. Чомусь в Штатах бачать ворогів і реагують на них, а Зеленський бореться, біжучи на місці. Ні, не так. Зеленський бореться за олігархів.
Питання: коли це стане ясно тим, хто прочитав у житті дві книжки?
Я вже боюся, що ніколи.