Регулювання цін на пальне: чи платимо менше?

Олег Медуниця

Експерт з питань бюджету та децентралізації. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету VII-VIII скликань. Брав участь у процесах розробки та впровадження бюджетної реформи, адміністративно-територіальної реформи та реформи децентралізації. Навчався…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
21 травня 2021

Нещодавно уряд підписав меморандум з провідними мережами, що торгують пальним. Країні урочисто оголосили, що ціни на пальне зростати не будуть. Взамін нафтотрейдери поскаржились владі на велику кількість контрафакту на ринку пального.  З метою нібито боротьби з контрафактом було проведено наради в тому числі за участі самого Президента.

Президент пообіцяв активно боротися з нелегальним ринком.

"Ми готові допомогти. Якщо у вас є дані по областях - надайте нам. З нелегалами ми розберемося… Я вам обіцяю, що з січня, після свят, почнемо дуже жорстко боротися зі всіма нелегалами", – пообіцяв Зеленський.

І державна машина закрутилася. Під каток боротьби з нелегалами потрапити і регіональні мережі, які добросовісно торгували легальним пальним, але не входили до картелю великих нафтотрейдерів з  якими домовлявся Зеленський. Силовики, податківці, місцеві державні адміністрації розпочали безліч перевірок. Більшість з яких закінчилася традиційно - збагаченням самих перевіряючих, але деякі торговельні мережі справді закрили.

Кабінет міністрів запровадив на період карантину державне регулювання цін на пальне і визнав його соціально значущим товаром. Ріст цін на пальне зупинився в межах 30 грн.

Всі притомні економісти критикували такий очевидно неринковий спосіб регулювання цін. Натомість в оточенні Зеленського взялися виправдовувати цю кампанію. Найбільше усіх здивував Тимофій Милованов, колишній міністр економіки при Зеленському, який назвав виправданим регулювання цін на пальне.

А тепер, що відбулося насправді. Нафтотрейдери, великі торговельні мережі пальним за допомогою влади Зеленського зачистили під себе ринок і звісно почали більше заробляти. Апетит завжди приходить під час їжі. І торговці пальним придумали оригінальний спосіб як формально виконати меморандум з Зеленським і збільшити свої надприбутки на зачищеному від конкурентів ринку. Справа в тому, що більшість своїх продаж мережі нафтотрейдерів здійснюють через карти знижок. Для більшості клієнтів така знижка була максимальною аж до 5 грн. на літрі бензину і дизеля. Вже зараз такі знижки зменшено до мізерних 50 копійок на літрі.

188500393 4085335541550193 199234693139138172 n

Формально обіцянка Зеленського виконується. Цінники на заправках в межах 30 грн., але реально споживачі тепер платять більше. Великі мережі ніби виконують меморандум з владою, а фактично отримують додаткові прибутки через таку махінацію і зачистку владою ринку від конкурентів. А як на це реагує влада Зеленського? А ніяк! Проїхали! Рухаємося далі в зеленому турборежимі.