Питають: чи може Разумков замінити Зе! і стати президентом?

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
13 листопада 2021
Питають: чи може Разумков замінити Зе! і стати президентом?
І які шанси у політиці Гео Лероса?
Відповідаю.
Разумков говорить ні про що і довго – така стратегія.
Як і ранній Зеленський. За все добре і проти всього поганого. Не дочекаєтеся від нього позицій ні про мову, Армію, Віру, відношення до НАТО, євроінтеграції, ні про інші болючі питання. Ні тим більше ні за чи проти вакцинації. Щоб не посваритися з електоральними групами. Його метод - написати такий блог, щоб у коментах не було заперечень.
Але
Але це стратегічно не задіває гармонійну більшість. Які очікують, що хтось скаже Зеленському не просто «я тут за дотримання регламенту», а «я ваш вирок».
От Лерос - пасіонарніший. Показує середні пальці Зеленському. Але заходить виборцю, як неслухняний хлопчик, якого ставлять у куток, а він демонстативно з нього вибігає і починає галасувати далі. Лерос не здається статусним. Тому Разумков у раду зайти може, і команду завести у 6-8%. Навіть і більше. Але він не Джокер. І в Раду він може зайти лише якщо його на ефіри пускатимуть. Тоді так. Інакше - за півроку здується.
А Леросу треба добирати солідності. Тоді для міського люмпену він може стати чимось - чим є для українських селян Ляшко. Треба Гео знайти свої вила і корову. А поки-що - неслухнянко.
Це все не битва титанів. Це, як влучно сказала Iryna Gerashchenko - битва жаб і мишей.