Про повернення Турчинова, арешт Петра та велике об'єднання промосковських сил - Андрій Букін

Андрій Букін

Виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс". Експерт з питань бюджету та охорони здоров‘я. Навчався в Українській академії банківської справи. Юрист. СумДПУ. Практичний психолог. СумДУ. Бізнес-адміністрування. Має досвід 7 років роботи у…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
16 липня 2020

За останній рік ми спостерігаємо велике об’єднання промосковських холуїв, в одну політичну силу.

Медведчук вдало організовує не тільки свою коаліційну партію, а й підтримує широку партнерів, накштал шаріїв та прихильників «рузького миру» у з числа монобільшості.

У ситуації коли суспільство поляризується – це єдиний вірний вибір. Треба зайняти свою нішу і працювати над поширенням своїх ідей, переконуючи не тільки своїх прихильників, а і тих хто не визначився.

Нові проєкти дрібних партійок, не будуть мати сенсу, в силу своєї нерозбудованості та браку політичних кадрів.

Стратегія промосковських сил була вдалою, і це слід визнати. Але сід і зазначити, те що внутрішня конкуренція досить сильна, ті хто були не згодні з політикою Медведчука – були викинуті з політичного життя.

Всіма силами вони намагаються втопити, тих хто наче і за «рузький мир», але не згодні з «політикою партії». Це відбувається тихо і майже не помітно.

Якщо перевести увагу на інші політичні сили, правоцентриського характеру, то слід констатувати, що вони продовжують гратися в побудові політичної партії  навколо однієї персони. Це стосується і Європейської Солідарності, і Голосу.

Стратегія боротьби проти подібного роду партій досить проста і її вдало використовують московити. Треба просто дискредитувати обличчя цієї політичної сили і рейтинг буде падати.

Мова тут іде не про відданих прихильників. Вони нікуди не дінуться скільки б плівок Деркач не опубліковував. Їхні інформаційні хвилі направлені на донесення інформації тим особа, які ще не визначилися, які вагаються, які невпевнені у своєму виборі. А технологія дискредитації працює дуже вдало.

Слід завести 100500 кримінальних справ на Петра і потім розповідати, що якщо у них лідер такий, то розумієте, які там інші партійці. Те саме відбулося і з Голосом, після уходу Вакарчука – ця політична сила приречена на майбутніх виборах. Так як голова, навколо якої було побудовано партію – дискредитований.

Насправді дискредитація людини – це досить проста річ, яку використовують технологи.

Масовані брудні інформаційні кампанії, від трьох до чотирьох людей впродовж 4-8 місяців – і у пересічного громадянина складається негативний імідж, навіть якщо це не є дійсним. Про будь-яку людину можна використовувати таку технологію.

Заробляє гроші – значить краде; не заробляє гроші – значить дурачок; працює на державній посаді – значить бере хабарі; працює в бізнесі – здирає три шкури з пересічних людей; працює в громадській організації – значить грантожер; працює в благодійному фонді – значить обманює довірливих старушок і простофіль. Цей безглуздий ланцюжок можна продовжувати безкінечно.

Єдиним виходом з політичної кризи для парвоцентриських організацій – є створення широкої коаліції, не тільки з політичними партіями, а й з громадськими організаціями.

І тут слід зазначити, що на сьогоднішній день, діячі правоцентриських поглядів є набагато сильнішими, а ніж політичні партії. Є надія, що повернення Турчинова, це і є початком підготовки нової широкої коаліції патріотичних сил, яка буде базуватися на цінностях, а не на особистостях чи вождях.

Скоріш за все Петра посадять до буцегарні, на мою думку, тут питання часу. І вони зробили крок на випередження, щоб політичний рух не залишився без центральної фігури.

Якщо не відбудеться об’єднання правоцентриських партій та організацій у широку коаліцію – країна приречена на наступних виборах, що місцевих, що позачергових парламентських.