Про новий адміністративно-територіальний поділ

Олег Медуниця

Експерт з питань бюджету та децентралізації. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету VII-VIII скликань. Брав участь у процесах розробки та впровадження бюджетної реформи, адміністративно-територіальної реформи та реформи децентралізації. Навчався…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
13 червня 2020
Про новий адміністративно-територіальний поділ

Мене напрягають розмови про кількість районів. Перебуваючи на службі у Верховній Раді я ще у листопаді 2018 року зареєстрував закон про 5 районів у Сумській області замість 18 наразі існуючих.

Але суть не у кількості районів. Важливіші повноваження. Яка влада має бути сконцентрована на рівні нових районів. Чи потрібні районні ради? Які повноваження і бюджети будуть на рівні районної влади. Як на мене, це зараз має бути головним об'єктом дискусії.

Яка моя позиція?

Я вважаю, що на рівні районів мають лишитися мінімум повноважень. Відповідно має бути невелика кількість службовців з контролюючими і наглядовими функціями, які перебувають у президентсько-урядовій вертикалі. Усе комунальне майно має бути передане на рівень міст, громад, області.

Дискусія, куди краще їхати в район з Лебедина до Сум, чи до Охтирки - контрпродуктивна. Їхати в район в принципі не повинно бути потреби.

Як зрештою, немає бути і потреби у районних радах та виборах. Бо це будуть органи влади "ні про що", "спалювачі" публічних коштів. Буде великою помилкою, якщо їх залишать.