До Дня Збройних сил України

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
06 грудня 2021
До Дня Збройних сил України
Колись прекрасно було сказано Великим Тарасом про націю: єдність мертвих, живих і ненароджених. Краще ніхто не давав визначення нації. Але це можна переносити і на армію.
Українська армія, це - єдність загиблих, ветеранів, тих, хто зараз в строю і тих хлопчаків і дівчат, які лише мріють стати в стрій.
Армія сильна традиціями. Або слабка традиціями. От російська армія є нащадком Красной армії. Вони самі так вважають і цим пишаються.
!!! Увага!!! (Далі було кілька правдивих фактів з історії армії однієї сусідньої держави. Абсолютно правдивих, але явно не на користь міфотворенню про ті збройні сили. Але ж ми розуміємо, що це правда. І я її розкажу ДУУУУже обережно і політ коректно в інших свої постах. А поки-що це пропустимо)!!!
і далі по тексту!!!: І зовсям інше – наша армія. Де теж є по всякому. Де теж можуть бути навіть аватари. Але відношення людей до АРМІЇ. Але повага до ветеранів від суспільства. Але волонтерство. Але справжня єдність армії і тилу. Сльози і радість. Перемоги і болючі удари – народ і армія сприймають разом. Нова українська армія вже далека від совкової. І традиції козаків, січових стрільців, воїнів УПА та героїв добробатів – це в генах українців.
А ви кажете 100 батальйонно-тактичних груп. Мордор воює за міфи імперії і «єслінадапавтарім». Це «павтарім» закінчується з першим поносом від нашої арти. А наші хлопці воюють за ще ненароджених. Своїх синів і внуків. Яким належить ця земля. Яку вдобрили кров і кістки мільйонів завойовників.
Хто пам’ятає їх?
А ми своїх пам’ятаємо!
Слава Україні!