Про бюджет

Максим Корнієнко

Фахівець з місцевих бюджетів та публічних закупівель, експерт у сфері громадського контролю та громадської участі. Отриманий попередній досвід під час роботи на державній службі та в реальному секторі економіки успішно…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
24 вересня 2020

Досить часто, спілкуючись із мешканцями нашого міста можна почути фрази на кшталт "Ніколи місто так не розбудовувалося, як зараз" чи "Хай собі крадуть, щось же і місту залишається – головне, що щось робиться" .

На жаль, в цілому, громада не усвідомлює двох важливих речей.

По-перше, бюджетні кошти – це не кошти мера, чиновників чи депутатів, а кошти громади, платників податків.  Основним джерелом поповнення міської казни є податок з доходів фізичних осіб.  Якщо ви офіційно працевлаштовані та отримуєте легальну заробітну плату, автоматично 18%  з якої сплачуєте (можливо навіть не знаючи про це, бо за вас це робить бухгалтер підприємства) - ви сміливо можете називати себе інвестором коштів у розвиток  міста та просто зобов'язані бути зацікавленим у ефективному їх використанні.

Примірна структура власних надходжень бюджету міста Сум:

63% - ПДФО

11% - земельний податок та орендна плата

10% - єдиний податок з ФОПів

7% - акциз 

4% - власні надходження бюджетних установ

1% - надходження від користування цілісним майновим комплексом

4% - інше (адмінпослуги, тимчасово вільні кошти, податок на нерухомість, екологічний податок, транспортний податок, податок на прибуток, туристичний збір та ін.)

По-друге, з 2014 року в результаті бюджетної децентралізації  (законодавчих змін у податковій системі щодо розподілу податків між державним та місцевими бюджетами) коштів на місцях залишаться у рази більше - якщо Сумський міський бюджет 2013 року становив 1 млрд.грн, то вже у 2016 та наступні роки його розмір зріст до понад 3 млрд.

Та більш показовою є зміна у розмірі так званого бюджету розвитку міста, який збільшився у 10 разів. Йдеться про ту частину міського гаманця, що лишилися після забезпечення обов’язкових та соціально спрямованих витрат (освіта, медицина, соціальний захист, утримання апарату міськради і т.д.), з якого здійснюється модернізація міської інфраструктури: дороги, тротуари, транспорт, освітлення, нове будівництво, реконструкція. Так у 2013 році бюджет розвитку міста Суми складав близько 60 млн.грн., а у 2017-му вже 600. 

Аналогічна ситуація була у всіх містах та містечках нашої країни. Однак, всі по різному змогли використати це вікно можливостей.

В наступні роки розмір бюжету розвитку поступово зменшується, бо на додачу до майже одномоментної передачі коштів на місця, повноваження, які необхідно покривати відповідними витратами, передаються поступово.

Крім бюджетної децентралізації за останні роки відбулося ще кілька новацій у сфері бюджетних фінансів. 

Зокрема запроваджено обов'язкову публікацію всіх транзакцій з казначейських рахунків на відритому порталі використання публічних котів Є-data, що дозволяє кожному бажаючому відслідковувати рух бюджетних коштів в розрізі їх розпорядників. 

Введено в дію електронну систему публічних закупівель ProZorro, завдяки якій розпорядники коштів отримали змогу економити бюджетні кошті шляхом здійснення закупівель на конкурентній основі. При чому, користуватися перевагами електронної системи  можна не лише з обов'язкового рівня 200 тис.грн. для товарів і послуг та 1,5 млн.грн. для виконання робіт, а й на так званих допорогових закупівлях.

Обов'язок кожного органу влади – публікація бюджету на офіційному сайті. Робити це можна у звичайному текстовому та табличному вигляді, що є не дуже зрозумілим для пересічного громадянина, а можна із з застосуванням спеціальних сервісів візуалізації бюджетів, таких як Open Budget.

В нашому місті прийнято Бюджетний регламент, що регулює процедури складання та виконання бюджету – а похвалитися таким документом може не кожне місто нашої країни (інша справа, що прийнятий даний документ без урахування наданих пропозицій громадськості стосовно максимального долучення містян до процесу).

Дуже важливим механізмом розвитку громадської свідомості, бюджетної грамотності та загалом залучення громади до формування бюджету є так званий партиципаторний бюджет або бюджет участі, який діє в нашому місті вже три роки, і сума якою розпоряджаються містяни зросла з 5 до 10 млн грн.