Олена Шуляк стане головою партії "Слуги народу"

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
08 листопада 2021
Олена Шуляк стане головою партії "Слуги народу"
Головою партії Слуга народу стане нардепка Олена Шуляк. Вона прийде замість Олександра Корнієнка. Гендерний баланс у партії.
Про це шепчуться Слуги по всіх кутках. Але найсмішніше. Партія ж наче демократична. Навіть лібертаріанством на початку вихвалялися. Типу ще навернутіші від усіх європейців разом з американцями. Мабуть мають же проходити внутрішньопартійні дебати. Відбуватися праймеріз. Рядові партійці мають в регіонах обговорювати програми можливих вождів. Не заморачуйтеся. Все простіше. Серед причин призначення Шуляк називають дві. Перше - це її особисте бажання до кар'єрного зростання.
Друга: протекція глави Офісу президента Андрія Єрмака. В Слуг воно так: як барін скаже, так ми і вирішим. І демократія нам у поміч. Єдине, що радує, ця депутатка мені запам'яталася тим, що закликала штрафувати депів, які в публічних виступах не говорять українською. Може і справді патріотка?
Хоча, у Слуг все понарошку, на камеру.
Кінодемократи.