Нова афера Коломойського. Частина 4: неприхована загроза (відеоблог)

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
05 липня 2021

Нарешті, фінал!

Сьогодні ми покажемо вам все і про всіх, хто бере участь у новій афері І.Коломойського по порятунку себе від західного правосуддя. Аби не потрапити в американську в'язницю як лідер мафіозного синдикату, одіозний олігарх придумав нову схему. Схема проста і топорна.

У фіналі розслідування Віктора Бобиренка ви чітко побачите, хто кому хто у ляльковому театрі Ігоря Валерійовича. І від розуміння такої картини, просто волосся дибки стає! На манежі – новий герой – Микола Ковзель. Йому асистують член «сім’ї Януковича» та олігарх-втікач Сергій Курченко. У всіх на підстраховці – ручний прокурор Коломойського – Костя Кулик.

Останній вже знаходиться під американськими санкціями за втручання у виборчий процес. Наше розслідування переконливо доводить, чому вже найближчим часом санкційний список поповнить Микола Ковзель. З американським правосуддям такі ігри не проходять.

Заварюйте каву, натискайте «play», дивіться уважно.