Нова афера Коломойського. Частина 3: атака клонів (відеоблог)

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
29 червня 2021

Минулий робочий тиждень завершився гучною заявою секретаря РНБО Данілова про зустріч з фахівцями США для консультації щодо санкцій до громадян України.

Найбільш видний з підсанкційнних персон - Ігор Коломойський. До переконливих дій стосовно нього американці спонукають українську владу прямим текстом. Але поки все тихо…

США, як не дивно, прицільно б’є санкціями по оточенню Ігоря Коломойського. Вже запроваджено санкції проти нардепа Андрія Деркача, який публікував записи нібито з голосами Порошенка і Байдена.  Також через втручання у президентські вибори США ввели санкції проти нардепа  Олександра Дубінського, експомічника Деркача Дмитра Ковальчука, колишнього прокурора ГПУ Костянтина Кулика, екснардепа-утікача Олександра Онищенка, а також оточення Деркача - Антона Симоненка, Андрія Теліженка, Петра Жіуравля.

І всі ці прізвища – агенти впливу Росії, які діють на її користь та в її інтересах. Штати перш за все захищають свої національні інтереси, так. Але, коли Зеленський в інтерв’ю Мосійчук говорить, що ми будемо протидіяти російській агресії, - то ось вона, гібридна, підривна діяльність проти України та колективного Заходу. Зараз – найкращий шанс продемонструвати свою рішучу позицію діями.

Ми, тим часом вже розкриваємо матеріали про наступного інтервента у політичні процеси США, Миколу Ковзеля. Микола Олегович через висмоктаний з пальця позов намагається врятувати нерухомість Коломойського у Маямі від конфіскації Мінюстом США, яка світить за відмивання там грошей. Ми  дослідили, хто він, цей Ковзель, і як пов’язвний з Коломоським. Тож дивіться чергову серію блогу Віктора Бобиренка, про цю аферу.

Коли американці розберуться у ситуації – санкційний список поповниться. З ними такі ігри не проходять.

А раптом ви пропустили попередні частини – посилання на них залишаємо у першому коментарі.