Нова афера Коломойського. Частина 2: Нова надія бабці (відеоблог)

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
22 червня 2021

Коломойського після накладених санкцій продовжують доганяти Західні союзники: Мінюст США планує конфіскувати нерухомість за відмивання коштів; у Лондоні призначений до розгляду суд проти колишніх власників ПриватБанку. І у разі програшу у цих справах Ігор Валерійович втратить все: активи, ресурси, впливи. Але і тут він намагається одним піруетом викрутись з історії. Фол останньої надії, фактично.

І новий робочий тиждень починається з нового нашого відео під каву!

Це відео - про головного героя схеми Коломойського по порятунку своєї дупи. І цей герой – Микола Ковзель. Малопримітний, маловідомий, але дууже впливовий свого часу нардеп. Він стояв у витоків багатьох схем та муток.

Хто він, звідки взявся, на яких грошових потоках сідів – у нашому відео.

І як ви думаєте, на таку серйозну справу Ігор Валерійович залучив би когось нового, не перевіреного у минулому? Чи вони таки давні партнери, які на публіку грають конфлікт? Питання риторичне… Натискайте «play» і все побачите самі.