На Харківщині відмовилися від майже 200 тисячної економії на хлібопродуктах

Олександр Сулима

Експерт Бюро аналізу політики з аналізу державних закупівель, співзасновник Харківської ініціативної групи “Досить красти” e-mail: sashkomortum@gmail.com

07 квітня 2017

Комунальною установою "Панютинський психоневрологічний інтернат" було оголошено про проведення відкритих торгів на хлібопродукти (хліб з борошна пшеничного 1 гатунку, хліб житньо-пшеничний 1 гатунку, булочка з борошна пшеничного (вага 100 гр), кекс з різними добавками (кулич). Очікувана сума закупівлі - 653 500,00 грн.

додаток 1 copy copy copy copy copy

У торгах взяли участь два учасника, а саме ТОВ Фірма "Хазар" та ЛТД ФОП Рафіковч. Але з незрозумілих причин перемогу отримав той, хто запропонував найвищу ціну. ТОВ Фірма "Хазар" запропонувала 750, 00 грн, що на 191 450,00 грн більше, ніж у другого учасника торгів.

додаток 2 copy copy copy copy copy copy

Не дивлячись на порушення, що були опубліковані у скарзі одного з учасників, перемогу у цьому тендері все-таки отримав той, хто запропонував найвищу ціну.

додаток 3 copy copy copy

Відповідь на скаргу – лишити без розгляду.

додаток 4 copy copy

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.