Московити посилили тиск на Європу з різних сторі

Андрій Букін

Виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс". Експерт з питань бюджету та охорони здоров‘я. Навчався в Українській академії банківської справи. Юрист. СумДПУ. Практичний психолог. СумДУ. Бізнес-адміністрування. Має досвід 7 років роботи у…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
12 листопада 2021
Московити посилили тиск на Європу з різних сторі

Для цього вони використовують сателітів навіть серед країн ЄС. Поглянемо на міжнародні події під широким кутом та  спробуємо розібратися, що останнім часом роблять спецслужби Москви.

Московити посилили тиск на Європу з різних сторін

Для цього вони використовують сателітів навіть серед країн ЄС.

Поглянемо на міжнародні події під широким кутом та  спробуємо розібратися, що останнім часом роблять спецслужби Москви.

 Масовий активаційний рух, як в Україні, так і в країнах Європи, підтримується спецслужбами РФ – цими новинами нікого не здивувати. Але на жаль знаходяться багато людей, які не можуть критично сприймати інформацію і тому сліпо вірять у міфи, які розганяють московські агентурні сітки. На жаль це характерно не тільки для нашої країн, а і для всіх країн, які входили до соціалістичного табору, а нині є членами ЄС. Ця робота врази знижує колективний імунітет суспільства, як наслідок люди більше хворіють, а від так і зростає смертність. Логіка Москви дуже проста, вона лежить в парадигмі двох чинників:

  • Підірвати довіру суспільства до уряду та створити величезні хвилі захворюваності, з якими не будуть справлятися національні служби здоров’я;
  • Чим менше нас – тим легше нас здолати.

Економічний тиск на Європу та підняття цін на газ – це як один з економічних чинників, які використовує Москва для тиску на Європейські країни.

Вони вдало маніпулюють цінами, розуміючи, що на передодні зими Європа буде вимушена йти на поступки. Тим паче, що вже добудований Північний потік 2, і як показують останні події, жодна країна світу не зможе примусити Московитів не припиняти постачання пального транзитом через Україну. Хотілося б нагадати, що тільки цей факт позбавить бюджет країни декількох мільярдів.

 Масовий наступ мігрантів на країни Європи.

Мета проста  перекинути будь-яким шляхом як можна більшу частину курдів до країн Європи за для організації масових безладів та впровадження комендантських обмежень у великих містах.  Змусити країни Польщу та Литву виділяти додаткові ресурси на силовий блок, що послаблює інші галузі країни. У результаті показати звіряче обличчя европейців, які декларують «Права людини», як вищу цінність, а самі злочинно поводяться з мігрантами, які тікають від війни!

Комплекс гібридних заходів, що нині розгорнувся на кордонах Білорусії, Польщі та Литви – можна прямо називати актом агресії, яка рано чи пізно переросте у прямий збройний конфлікт. Саме цього чекає Москва, щоб спровокувати збройний конфлікт.

Гібридна війна проти ЄС триває і в середині самої Європи. Набирає обертів конфлікт на Балканах. Незагоєна рана балканської війни, знову може розірватися черговим конфліктом. Від так Мілорад Додік один з найвідоміших політиків активно культивує сепаратиський рух на Балканах. Ну звісно його палко підтримує Московія. Крім дружніх стосунків та визнання Додіком анексії Криму, Москва їх підтримує на засіданнях ради безпеки ООН, блокуючи стратегічні рішення, наклавши санкції. Цього річ риторика сербського політика стала в рази гострішою, і вже в голос почали лунати заклики про відділення Республіки Сербія. Мирний договір, що був укладений в 90-х, по закінченню війни не розв'язувати проблеми – він тільки фізично зшив балканську країну, а миротворці забезпечили виконання законів та безпеку на цій території. Але як і будь-який заморожений конфлікт – він може досить швидко перетворитися на порохову бочку, яка вибухне новою війною.

Всилу цілого комплексу гібридних заходів, які використовують спецслужби по дестабілізації ситуації в країнах Європи, можна зробити припущення, що Москва готується до наступу. Де і коли буде цей наступ – покаже час. Але те що КГБісти готують різноманітні важелі впливу на європейські країни – це доконаний факт.

Чистимо зброю і зберігаємо спокій!