Міжфракційне об'єднання Разумкова

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
08 листопада 2021
Міжфракційне об'єднання Разумкова
Цих міжфракційних об'єднань десятки в парламенті. Може бути міжфракційне об'єднання дружби з Тунісом чи Кабо-Верде. Але тут інша річ. Тут явочним порядком депутати повідомляють, що далі йтимуть з Разумковим.
А з огляду на те, що там багато Слуг - це фактично заява про те, що вони не вірять у Зеленського. Зсідають з цього поїзду і пересідають на інший. У Разумкова вдала і незайнята ніша. Це ті зі Сходу і Півдня (ну і потроху кругом), хто за незалежність України, але з оглядкою на дружбу з рускімі чи ностальгуючі за СССР. Інтелігентно виглядаючий Разумков не схожий на чопорних Бойка/Медведчука/Рабіновича. Ну і вчительок російської має тошнити від Ківи. От для них - душка Разумков. Так він легко назбирає свої 5-7%, які якраз і відвалилися від Зеленського. Але це можливо лише за умови, що Разумкова пускатимуть на канали. Без інформаційного шуму його швидко забудуть. Хоча на місці технологів Зеленського, я би так різко містки не рвав. Адже у наступному парламенті з кимось треба буде Зеленим робити коаліцію.
Ну не з Юлією ж Володимирівною її ліпити?
А в ідеальному випадку: порідівші Слуги + Смєшковці + Разумковці. Грємучая смєсь. І продовження нещастя популізму для України.
Разумков ще гірший за Зеленського. Бо такий же цинічний. Але розумніший