Медичні справи Олександра Дубінського

Володимир Чепік

Експерт у сфері бюджету, містобудування та земельних відносин, менеджер соціологічної групи ГО "Бюро аналізу політики". Має досвід роботи на керівних посадах в органах місцевого самоврядування 9 років; за напрямками містобудування,…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
15 квітня 2021

У 2020 році за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів на округ № 94 народного депутат Олександра Дубінського було направлено 10,2 млн.грн.

За рахунок цих коштів було закуплено медичне обладнання для Обухівської та Васильківської центральної районної лікарні, а також відремонтовано школи у с. Перше Травня та с. Трипілля.

Більшість державних коштів державної субвенції було направлено саме на закупівлю медичного обладнання.

Ми вирішили розібратися з чим пов’язано такий вибір напрямку використання коштів на окрузі нардепа Дубінського.

Ні для кого не таємниця, що Олександр Дубінський публічно виступав проти проведення медичної реформи колишнього в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.  У 2019 році команді останньої частенько приходилось спростовувати фейки  розповсюджені Дубінським щодо медичної реформи. Нардеп користуючись медіа площадкою «1+1» олігарха Коломойського намагався нівелювати боротьбу команди Супрун з корупціонерами.

001

З серпня 2019 року Олександр Дубінський був обраний депутатом ВРУ від президентської партії «Слуга Народу».  Але з публікацій та виступів Дубінського можна зробити висновок , що він залишається активним  «Рупором Коломойського» і продовжує боротися з конкуренцією у сфері медичних послуг під час державних закупівель.

У вересні 2019 року новообраний склад  Верховної Рада України змінює правила гри щодо публічних закупівель у бюджетній сфері.

Нова редакція закону «Про публічні закупівлі» - черговий етап реалізації антикорупційної стратегії. З 19 квітня 2020 року даними змінами вводиться поняття спрощеної процедури закупівель замість допорогових закупівель та обов’язковість публікації звіту про укладений договір закупівлі до 50 тис. грн. в системі Prozorro. Спрощена закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис. грн. та є меншою за вартість при якій проведення конкурентних процедур обов’язкове. При цьому при отриманні двох заявок на участь проводиться електронний аукціон з вибору продавця або виконавця робіт та послуг.

Необхідно зазначити, що відповідно до даних модуля аналітики bi.prozorro.org з дня запуску механізму електронних закупівельних процедур економія бюджетних коштів за усіма розпорядниками склала 161,3 млрд.грн., а в закупівлях прийняло участь біліше 115 тис. учасників.

002

Фактичний перехід від допорогових закупівель до спрощеної процедури закупівлі був позитивно сприйнятий суспільством, але викликав невдоволення серед чиновників, деяких депутатів та керівників бюджетних установ .

До речі, «викривач корупціонерів» та активний борець з корупцією Дубінський не голосував за оновлення цього закону, який дозволяє економити бюджетні кошти при здійсненні закупівель та розширює конкуренцію. За інформацією щодо результатів  голосування, розміщеною на сайті ВРУ, він був відсутній під час розгляду законопроекту. Хоча перед розглядом та після прийняття закону продовжив голосувати за інші питання. Це засвідчує, що нардеп свідомо утримався від участі у голосуванні за важливий антикорупційний закон.

Вже у жовтні 2019 року він розповідає про вразливість системи "Прозоро" та презентує ідею розробки законопроекту, яким вносяться зміни до закону «Про публічні закупівлі». Змінами пропонується надати можливість закупівлі медичного обладнання напряму у виробника без застосування системи ProZorro чим обмежується конкуренція на даному ринку.

Окрім того, у ЗМІ наявна інформація про рекомендації від нардепа Олександра Дубінського екс-голові Київської облдержадміністрації Михайлу Бно-Айріяну щодо влаштувати на керівні посади “достойних” людей. Саме він не чекаючи півроку до дати вступу у дію нової редакції закону «Про публічні закупівлі» своїм розпорядженням запровадив конкурентні процедури закупівель товарів, робіт і послуг серед структурних підрозділів Київської ОДА вартість яких перевищує 50 тис. грн. через майданчик ProZorro. Конфлікт між нардепом Дубінським щодо не призначення людей команди Коломойського на ключові посади в області, у тому числі відповідальних за медицину, став однією з підстав звільнення Михайла Бно-Айріяна з посади керівника області.

У переліку осіб, з «орбіти» Дубінського, яких необхідно було вписати в обласну владну вертикаль була і Алла Олександрівна Арешкович, яку у серпні 2019 року звільнив Михайло Бно-Айріян.

Арешкович балотувалась у  депутати Київської обласної ради на місцевих виборах 2020 року від партії «Слуга народу». Очолював список до обласної ради Олександр Дубінський. На інформаційних ресурсах є відомості, що під час Революції гідності, за її сприянням, поранених та хворих активістів передавали поліції. Свого часу, це була одна з підстав не погодження її кандидатури на посаду директора департаменту охорони здоров’я Київської ОДА профільним міністерством Уляни Супрун. Але, не отримавши погодження від МОЗ, Арешкович таки призначили на цю посаду. Тоді ж у пресі з’явилися згадки щодо організації сумнівних тендерів в КМДА у сфері медицини під час роботи Арешкович на державних посадах.

Зараз Алла Арешкович працює керівником Київського обласного онкодиспансеру. У квітні 2020 року за сприянням нардепа Олександра Дубінського її призначили радником голови КОДА з питань закупівель медобладнання.

Треба зазначити, що посади, які займала протеже Дубінського зазвичай були пов’язанні з розпорядженням бюджетних коштів у сфері медицини.

Провівши аналіз закупівель медичного обладнання та приладдя (за основними CPV-кодами) на території Київської області, за допомогою інструментів модуля аналітики bi.prozorro.org, було встановлено, що за період з 2019-2021 рік розпорядниками бюджетних коштів було проведено закупівлі на очікувану вартість у розмірі 5,67 млрд. грн. При цьому можна стверджувати, що за рахунок застосування конкурентних процедур, економія бюджетних коштів у даній сфері склала майже 60 млн. грн.

003

Тому можливо припустити, що лобіювання Дубінським «своїх» людей зі сфери медицини на ключеві посади у Київської області є ніщо інше, як намагання отримати вплив на розподіл мільярдів бюджетних коштів у Київській області та у державі в цілому.

Знайти іншого пояснення наступного кроку групи народних депутатів на чолі з Олександром Дубінським, які не дочекавшись введення у дію нової редакції закону «Про публічні закупівлі», 10 грудня 2019 року зареєстрували у Верховній Раді України проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» №2563 від 10.12.2019. За думкою експертів цей законопроект обмежує конкуренцію під час публічних закупівель медичного обладнання.

На запит щодо отримання публічної інформації Апарат ВРУ надав ГО «Бюро аналізу політики» подання про реєстрацію відповідного законопроекту.

004

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) в частині: непоширення дії Закону, якщо предметом закупівлі є вироби медичного призначення, що підлягають закупівлі державними та комунальними закладами охорони здоров'я відповідно до угод, що укладаються між такими закладами та виробниками таких виробів.

Згідно висновку Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції щодо проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо вдосконалення публічних закупівель» він не відповідає праву ЄС. Оскільки Директивою 2014/24/ЄС про державні Закупівлі не передбачено можливість закупівлі виробів медичного призначення без конкурентних процедур.

005

У висновку Комітету Верховної Ради України з питань бюджету зазначається, що у випадку прийняття законопроекту придбання відповідних виробів медичного призначення буде здійснюватися не на конкурсній основі, що може призвести до їх закупівлі за завищеними цінами, а відтак може потребувати збільшення витрат бюджетів на такі закупівлі.

006

Тобто законопроект ініційований Дубінським нібито для зменшення корупційних ризиків під час закупівлі медичного обладнання за своїм змістом створює ці ризики.

У лютому 2020 року, не дивлячись на це, без достатнього опрацювання та до отримання висновків інших комітетів за пропозицією головного комітету з питань економічного розвитку законопроект Дубінського включено до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Переконаний, що такий «турборежим» розгляду цього проекту Закону пов'язаний з намаганнями ініціаторів, як найшвидше запустити механізм освоєння бюджетних коштів на закупівлю медичного обладнання за рахунок коштів субвенції на соціально-економічний розвиток територій без застосування конкурентних процедур під визначених виробників медичного обладнання.

Дане припущення ґрунтується на дослідженні розподілу субвенції серед округів мажоритарних депутатів - ініціаторів законопроекту. Так, згідно інформації розміщеної на сайті Держказначейства на округах усіх ініціаторів планується закупівля медичного обладнання. При цьому на окрузі О. Дубінського, О. Василевської - Смаглюк, І.Фріса,     О. Матусевича єдиноразові максимальні суми було направлено на придбання цифрових рентгенівських систем.

№ округу

ПІБ народного депутата

Сума коштів на закупівлю медичного обладнання, грн.

94

Дубінський Олександр Анатолійович

7204000,00

96

Василевська - Смаглюк Ольга Михайлівна

5353400,00

29

Демченко Сергій Олексійович

3360000,00

38

Бородін Владислав Валерійович

1749000,00

84

Фріс Ігор Павлович

1420000,00

86

Матусевич Олександр Борисович

2613707,00

Повертаючись до тексту законопроекту нагадаємо, що Олександр Дубінський пропонує не застосовувати конкурентні процедури при закупівлі медичного обладнання безпосередньо у виробника. Фактично запропонована норма має дискримінаційний характер та може бути направлена на просування на ринок бюджетних закупівель конкретних вітчизняних виробників. Зазвичай провідні світові виробники медичного обладнання розповсюджують свою продукцію через мережу офіційних дистриб'юторів і не працюють на прямую з медичними установами. Взагалі процедура ввезення медичного обладнання з-за кордону має свої нюанси, вирішення яких точно на сьогоднішній день не під силу головним лікарям медичних установ місцевого рівня.

Наші консультанти підготували перелік основних вітчизняних виробників рентгенівських систем, які на сьогоднішній день представлені на ринку медичних послуг, а саме:

1) ТОВ «Київське виробниче об’єднання «Медапаратура », 14312269 (власники – Зендер Костянтин Юрійович, Кузьміна Олександра Юріївна,Крилова Наталія Сергіївна через ТОВ "Технології і інвестиції")

2) ТОВ «НВК «Крас», 38183326 (Власники - Фісталь Еміль Володимирович, Фісталь Артем Володимирович, ДП "РЕГІОН 2 2")

3) ТОВ «НВК «Телеоптик», 37079500 (Власники - Мірошниченко Сергій Іванович, Невгасимий Андрій Олександрович)

4) ТОВ "Завод рентгенівського обладнання «Квант», 32871873 (власники - Коляда Сергій Олександрович, Коляда Наталія Олександрівна, керівник Коляда Олександр Миколайович).

За допомогую аналітичної системи YouControl встановлено, що ТОВ «Київське виробниче об’єднання «Медапаратура», ТОВ «НВК «Крас», ТОВ «НВК «Телеоптик» є засновниками Асоціації «Укрмедпром», яка входить до фінансово – промислової групи братів Фісталів.

007

Основним напрямком бізнесу групи братів Володимира та Германа Фісталів є виробництво та продаж медичних товарів. На сьогоднішній день, компанії групи братів Фісталів є основними гравцями на цьому ринку, а у 2020 році фактично монополізували ринок автомобілів швидкої допомоги в Україні. Стрімкий розвиток бізнесу даної групи відбувався за часів Януковича, а своєму успіху бізнесмени завдячують екс-нардепу від «Опозиційного блоку» Тетяні Бахтєєвій. За інформацією розміщеною в мережі Інтернет  їхній батько – відомий хірург, директор Донецького опікового центру Еміль Фісталь (проживає у Донецьку, прибічник незаконного угрупування «ДНР»), якого з Тетяною Бахтєєвою пов’язує давня університетська дружба.

Тож, що ж виходить на справді? За ширмою боротьби з корупцією, народні депутати України під головуванням Олександра Дубінського намагаються на законодавчому рівні створити механізм перерозподілу мільярдів бюджетних коштів, які освоюються у медичній галузі на заздалегідь визначені підприємства!?