Корнієнко заявив про те, що "переворотчикам" дають по тисячі гривень.

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
30 листопада 2021
Олександр Корнієнко Олександр Корнієнко

Коли людей збирають у регіонах по тисячі гривень в день – то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть в перевороті брати участь безкоштовно – то це питання до "перевертачів".

Я про наколоті апельсини і про сто баксов на Майдані чув ще з 2004 року. З Помаранчевої революції.
Невже не можна вигадати щось новіше? Ну кілька мільйонів десь людей же ж пройшло через майдани. І усіх їх стидили, що вони вийшли за бабки Держдепу. А грошей в руках ніхто не тримав.
Хто ж у цю чухню має повірити? А ось у те, що депутатм-слугам за вірну службу президенту видають конверти кожного місяця - це свята правда.
І експерти сперечаються лише про кількість "франклінів" у конвертах. Мій інсайд говорить, що спочатку видавали по 5 тисяч баксів рядовим депутатам. А зараз - 20 рядовим, а далі - в залежності від цінності. Корнієнко забуває метод: якщо дієш по матриці, яка вже кілька разів призвела до провалу, то і цього разу буде провал.
Щось у них із креативом не тойво. Скучні вони. Тому і розбігатися перші почали.
Штормить, от крис і укачує.