Кому вигідна люмпенізація українського суспільства

Андрій Букін

Виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс". Експерт з питань бюджету та охорони здоров‘я. Навчався в Українській академії банківської справи. Юрист. СумДПУ. Практичний психолог. СумДУ. Бізнес-адміністрування. Має досвід 7 років роботи у…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
26 серпня 2020

Процес люмпенізації українського суспільства стоїть на державному потоці, та всебічно підігрівається зі сторони олігархів. Тільки ти вмикаєш телевізор, ти одразу потрапляєш у країну дурнів. Тобі цілодобово розповідають про проблеми, корупцію, неспроможність чиновників, вбивства, зґвалтування… а потім «Свати», 95 квартал і знову інформаційний новинний треш.

Споживаючи цей продукт, люди перестають мислити, їм вливають в голови, те що потрібно замовникам. Поп культура направлена на завершення цього процесу. Вона підносить хибні ідеї, втоптуючи тисячолітні надбання українського народу.

Кому вигідно, щоб пересічний українець був середньо статичним бараном, який не розбирається у політичних, економічних, виробничих, правових процесах. Щоб йому було легко продати/впарити будь що. Тільки тим хто бореться за доступ до ресурсів, до державних ресурсів. Тому вони використовують яскраві технології, щоб люди обирали їх, та їхніх людей.

За рік до президентських виборів, що відбулися у 2019 році. Коломойський давав інтерв’ю в Тель-Авіві журналістці Кашкіній. Де була проговорена теза: «Якщо Петро лишиться президентом, значить я нічого не розумію в шоу-бізнесі і тим більше у політиці». Так і сталося, за допомогою серіалу та інформаційним технологіям, через рік нашим президентом став, той хто став.

Під час святкування 29-ї річниці з Дня відновлення Незалежності України, ми спостерігали, як офіційна влада, розділила українців. Поділ дуже чіткий, на свою електоральну групу - яка дивиться «Сватів» та слухає малоросійську попсу і на тих хто готовий «Душу й тіло покласти за твою свободу». І це глибинний розкол, який свідомо робиться.

Влада робить все можливе щоб не брати до уваги проблеми, тих хто бориться і воює за Незалежність. Вона їх намагається не помічати – бо це не їхня електоральна група. Натомість, вони роблять все щоб сподобатися своїй електоральній групі. Тим хто косить від повесток, тим кому все одно, тим кому мова не має значення, тих хто крайніх 6 років намагався відсидітися. І таких людей достатня кількість. Це потенційні малороси, яким подобається добрий цар і злі бояри, які залюбки споживають інформаційне лайно 95 кварталу, і по великому рахунку не готові навіть ходити на вибори – бо це не цікаво. Саме мобілізація цього електорату – дозволило їм прийти до влади.

Це паралельний світ. Хтось віддає життя, а хтось дивиться «Сватів». Між цими світами йде боротьба – і рівень життя напряму залежить від того, який з них переможе.

P.S. Вразила картинка вчорашнього дійства. На фоні співаючих трусів, зайчиків і перевдягненого мужика з зіркою на голові – з гвардійською гордістю і піднятою головою дивився Віталі Марків, засуджений в Італії за оборону країни від москалів. Сама картинка є вінцем паралельних світів, які існують в країні і які поглиблює влада.