"Коли проросійськи налаштовані громадяни говорять про зовнішнє управління, вони говорять по тексту Москви"

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
09 листопада 2021
"Коли проросійськи налаштовані громадяни говорять про зовнішнє управління, вони говорять по тексту Москви"
Якщо ми знаходимо партнерів і дружимо з ними, а не з Росією, кремлівських лукавих це бісить. Раз не під московським управлінням – значить під іншим.
Рускім, вихованим на прикладі Орди – важко повірити – що відносини можуть бути іншими крім садо-мазохістських.
Без – я начальник – ти дурак.
Тому Деркачі/Мураєви/Рабіновічі/Бойки/Медведчуки завжди будуть кричати про зовнішнє управління.
Воно, звичайно не без виховних моментів. От коли потрібні гроші Зеленському від МВФ, наприклад.
А МВФ каже: а ось приймете закон про СБУ такий, щоб СБУ шпійонів ловило (ну, того ж Деркача) – а не ганялося за бізнесом, щоб продавать їм квитки на шоу «Сьогодні не чіпаємо, гуляйте» - о, ось тоді і про гроші поговоримо.
І от не хочеться корєшу Зеленського Вані Баканову такий закон, щоб буржуїнов доїти – а треба. Рік закривати. Велике будівництво відкатувати. Треба.
От і набіжать усякі і кричатимуть: зовнішнє управління, зовнішнє управління. Але ніт, це не так. Це просто коли ви хочете в елітний клуб, а вас просять вимити шию і підстригти нігті. Це про поведінку, а не про управління. Це про: что такоє харашо, і что такоє плохо.
А тепер про зовнішнє управління.
Бацька Лукашенка, який розгромив минулого року повстання у Білорусі – став у Європі ізгоєм. А вся економіка його залежить від Росії. І вона подихає. І ось йому барін Владімір Владіміровіч наказує: а ну-ка устрой нам Ляксашка шоу на кордоні з Польщею. Щоб вони там уяснили, хто тут зАправ. А зАправ той, хто не тільки газом Європу на вуха поставив. А і біженцями. А шо? Для Путіна і газ, і люди – всього лише інструменти. Біомаса. Газу Європі не насипали – зате піддали біженців.
Оце і є ЗОВНІШНЄ управління. Коли білоруських погранцов кидають на амбразури. А бацьку заставляють кричати: НАТО наступає.
А Путін, поглядаючи на Кабаєву питає: хто тут главний?