Ігор Коломойський вийшов зі складу наглядової ради каналу 1+1.

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
09 грудня 2021
Ігор Коломойський вийшов зі складу наглядової ради каналу 1+1.
Треба очікувати, що скоро він перепише канал на когось із близьких. Щоб убезпечити себе від можливості оголосити олігархом. Типу я не я, і хата не моя.
Тому що по іншій позиції – наявність власних депутатів – немає доказової бази. Щоб довести, що Дубінський – це вірний артемон Коломойського – потрібно зізнання самого Дубінського. Уся ця затія – закон про олігархів законодавчого підґрунтя немає. Можна лише підпортити репутацію людям. Хоча тут хтозна. Бо якщо брехун Зе! говорить, що ви нечесна людина – то може усе навпаки? До речі, недавно на Плюсах вийшов сюжет, де якась мольфарка нагадала, що Зеленський не досидить до кінця терміну. Ну, я, наприклад, сумніваюся в цьому передбаченні. Але те, що Плюси видали такий сюжет може свідчити, що у олігархів уже є консенсус: хто може замінити Зе!
Кукловодам потрібен новий Буратін. Але де ж узяти іще одного такого "свого в дошку пацана"?
Разумков потягне? Сумніваюся.