Думки вголос

Андрій Букін

Виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс". Експерт з питань бюджету та охорони здоров‘я. Навчався в Українській академії банківської справи. Юрист. СумДПУ. Практичний психолог. СумДУ. Бізнес-адміністрування. Має досвід 7 років роботи у…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
04 липня 2020

Події в країні швидко набирають обертів. Ми увійшли у нову фазу гібридної війни, яка починає межувати з державною зрадою високосадовців нашої країни. Дві гучних відставки, та дії різних структур, що не можна пояснити здоровою логікою, підсилені подіями навколо політично вмотивованих судилищ, що відбуваються щотижня.

Але про все треба говорити по порядку.

Відставка голови НБУ – Смолія, дасть інфляційний поштовх, що може призвести до дефолту. До останнього його заяви виглядали, як блеф у покері, бо здоровий глузд, не дозволє відпустити голову НБУ у нинішніх обставина. Натомість, ми бачимо зворотню реакцію зелених, яка пролунала з вуст Дубінського, з матюками несомовитою ненавістью. І вже за пару днів, заяви Якова Васильовича про системний тиск та погрози, сприймаються, як реальність, а не надуманий блеф високопосадовця. Посли G7 та голови інвестиційних кампаній, досить жорстко відреагували на ці події. Натомість ми спостерігаємо повне мовчання Зеленського, щодо відставки голови НБУ. Ну воно ж зрозуміло, це ж не дальнобійників обзивати.

Якось непомітно в інформаційному полі пройшла ше новина про намір піти у відставку

голову Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва. Він раніше подав, а потім відкликав свою заяву про звільнення. Звісно його змусили залишитися на посаді, але тенденції вкрай тривожні.

Рада, хоча зі скандалом, але дозволила жителям ОРДЛО вступати до українських вишів без ЗНО.

Через ДБР була спроба вилучити техніку Збройних сил України. І хоча сьогодні в самому ДБР, говорять про внутрішне розслідування, щодо цього факту, але це так само тривожний знак для державності.

Дивлячись на весь цей сюрреалізм, можна дійти деяких висновків. Насправді зеленський, як посадова особа, втратив керівництво цією країною. Цього ще ніде не озвучено, але на мою думку, в столиці пройшов «дворцовий переворот». Його усунули від керівництва і це свідчить про те, що країною керують проросійські маріонетки. Доведення країни до дефолту, нагнітання політичної кризи, дестабілізація ситуації через створення все більших передумов для вуличних протестів, з подальшими провокаціями і їх кривавими розв’язаннями.

Все більше схиляюся до тієї думки, що у даній ситуації, ексрегіонали будуть топить президента у всіх ЗМІ, набиваючи свої рейтинги. А на кінець року проведуть позачергові вибори до парламенту. І вже після того проведуть місцеві вибори по регіонам, а можливо і одночасно.

Можна точно сказати, що бубочка не впливає на процеси у цій країні. Він лише череп на який натягнули корону. Весь цей переворот стався в останні два тижні, як не прикро це констатувати. Проєвропейське крило зелених остаточно програло битву за коридори і доступ до черепа з короною. Рейтинги промосковських партій ростуть, вплив їхніх людей у владі збільшується, останньою краплею буде перезавантаження парламенту під свою більшість.

***

На східному фронті без змін. Йде окопна війна і ми отримуємо поранених та вбитих. Про це, геть нікому не цікаво, окрім самих військовослужбовців, їхніх родичів та волонтерів. З 8 до 30 червня загинули 4 українських військових, 44 – зазнали поранень.