"Бубочка" вже не впливає на процеси. Він лише "череп", на який натягнули корону

Андрій Букін

Виконавчий директор ГО "Клуб "Шанс". Експерт з питань бюджету та охорони здоров‘я. Навчався в Українській академії банківської справи. Юрист. СумДПУ. Практичний психолог. СумДУ. Бізнес-адміністрування. Має досвід 7 років роботи у…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
09 липня 2020

Поговорили з Олександром Хоруженком про політичний порядок денний.

Дивлячись на весь сюрреалізм української політики, можна сказати, що Зеленський як посадова особа втратив керівництво цією країною. Схоже, в столиці пройшов "дворцовий переворот".

Його усунули від керівництва і це свідчить про те, що країною керують проросійські маріонетки. Доведення країни до дефолту, нагнітання політичної кризи, дестабілізація ситуації через створення все більших передумов для вуличних протестів, з подальшими провокаціями і їх кривавими розв’язаннями.

У даній ситуації, екс-регіонали будуть "топить" президента у всіх ЗМІ, набиваючи свої рейтинги. А на кінець року проведуть позачергові вибори до парламенту. І вже після того проведуть місцеві вибори по регіонам, а можливо і одночасно.

Можна точно сказати, що "бубочка" не впливає на процеси у цій країні. Він лише "череп", на який натягнули корону. Весь цей переворот стався в останні два тижні, як не прикро це констатувати. Проєвропейське крило "зелених" остаточно програло битву за коридори і доступ до "черепа з короною". Рейтинги промосковських партій ростуть, вплив їхніх людей у владі збільшується, останньою краплею буде перезавантаження парламенту під свою більшість.