"Бюджет 2022 це не про економіку", - Віктор Бобиренко

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
03 грудня 2021
"Бюджет 2022 це не про економіку", - Віктор Бобиренко
Як спеціаліст в міжбюджетних відносинах скажу, що Бюджет 2022 це не про економіку. І не про соціальні стандарти. Це про понти і відкати. І про рейтинги.
В Інстаграмі та Тік-токі в молодіжних групах розганяється, що усе, що вважають Зе!зашкварами – насправді перемоги. Ну ховав хлопець гроші в офшорах. Так то ж було при Янеку. Хто б не ховав від донецької банди? З вагенрівцями щось не так? Так наш президент довірився Лукашенку а той виявився чмо. Ну злітав на днюху Єрмака за бюджетні кошти. І шо не так? Треба ж розслабиться людині. У нас на одній території люди з різною ментальністю.
Для когось політ на днюху секретарші за бюджетні кошти – зальот, а для когось – нормас. Депутати СН – дзеркало українського народу. Прийшли в політику – і почали грабувати. Отримувати пухлі конверти. А мажоритарники в новому бюджеті (тільки правильні мажоритарники) – ще і по 30 мультов на округ отримають. І освоять правильно.
Тому корупція – це ментальна категорія українців. Слуги – це частина народу. І зараз з новими заявами Зеленського про економічний паспорт, Вовину тисячу і ще всякий гон – буде відіграно, те що було втрачено на непонятках з тарифами. Бо насправді вагнергейт і зашквар з офшорами – забрали мало в рейтингах Зеленського. Його електорат може відвернути від телевізора (де все норм і Бутусова він правильно жучив) – тільки холодильник. І у Зе думають, що все зараз розсосеться. І до наступної осені рейтинги устаканяться, або й навіть вони трохи відіграють на «боротьбі» з олігархами.
І розмови про бюджет і економічний паспорт молодого українця – хороша димова завіса.