Аналіз бюджету міста Харків на 2017 рік

Олександр Сулима

Експерт Бюро аналізу політики з аналізу державних закупівель, співзасновник Харківської ініціативної групи “Досить красти” e-mail: sashkomortum@gmail.com

01 березня 2017

21 грудня, міська рада Харкова розглянула проект рішення про бюджет міста на 2017 рік. Ми спробували проаналізувати, яким буде кошторис міста цього року і порівняли його зміни з попереднім. 

Харківські фінансисти заклали в бюджет 2017 року наступні цифри:

· Доходи міського бюджету прогнозуються на рівні 10,993 млрд. грн., в тому числі доходи загального фонду 10,697 млрд. грн., доходи спеціального фонду 295,892 млн. грн.,у тому числі бюджету розвитку 91,508 млн.грн.;

·  Видатки міського бюджету складуть 10,851 млрд. грн., в тому числі видатки загального фонду 8,663млрд. грн.., видатки спеціального фонду міського бюджету 2,188 млрд. грн.

Доходи copy copy copy copy copy copy copy copy

Окрім того, бюджет міста Харків на 2017 рік передбачає також повернення кредитів до загального фонду міського бюджету у сумі 25,788 млн. грн. та надання кредитів з міського бюджету у сумі 25,788 млн. грн.. для надання платних поворотних кредитів, із загального фонду міського бюджету, на будівництво та придбання житла, а також для надання фінансової підтримки об’єктам комунального господарювання.

У порівнянні із минулим роком місцевий бюджет зріс на 1,19 млрд. грн. 

Зростання

Якщо ж порівнювати із 2014 роком, коли розпочалася бюджетна децентралізація, то доходи місцевої скарбниці зросли більше ніж вдвічі за три роки.

Зростання по роках

Наповнення міської скарбниці

Зазвичай увага бюджетних аналітиків та громадськості прикута до видаткової частини бюджету -  саме там активісти намагаються викрити видатки, коли «пиляють бюджет». Натомість дохідна частина часто залишається поза увагою, а часто там можна знайти найцікавіше – якась малопомітна строчка в бюджеті, що надає, наприклад, податкову пільгу великому підприємству, може коштувати для міста мільйони гривень. Спробуємо розібратися, як наповнюється міська скарбниця Харкова.

Структура доходів

Як видно з діаграми, левову частку (майже 40%) доходів загального фонду міського бюджету цього року складатимуть офіційні трансферти. В основному це цільові субвенції з державного бюджету ( освітня, медична, субсидії, допомоги соціально незахищеним категоріям людей тощо). Що до податків та зборів, їх частка в дохідній частині бюджету Харків на 2017 рік складатиме близько 59%. Які ж саме податки і в якій кількості надходитимуть до міського бюджету? Відповідь на це питання дає діаграма нижче.

Податки і збори copy

З 6 мільярдів 300 мільйонів податкових надходжень майже всю суму (6,294  млрд. грн.) складає група податків на доходи фізичних осіб та на прибуток підприємств. Причому податок на прибуток підприємств складає 5 млн. 816 тисяч гривень, все решта – ПДФО, податок, який відраховується із зарплати кожного працюючого мешканця Харківа. Які висновки можна зробити з цієї цифри? По-перше, кожен харків’янин має нарешті усвідомити, що бюджет, який розподіляє міська рада, не падає з неба, а значну його частину складають власні надходження, які сплачують працівники зі своїх зарплат. По-друге, виконавча влада міста Харків на чолі з міським головою мусить зрозуміти, що шлях до збільшення бюджету і процвітання міста лежить в площині збільшення кількості зайнятого населення, зменшенні безробіття (та прихованого безробіття, тіньових зарплат) та збільшенні заробітної плати, що її отримують робітники на підприємствах міста.  На що саме підуть податки харків’ян? Активних громадян у бюджеті зазвичай найбільше цікавить одне – як саме будуть витрачені їх податки.

Податок на майно складає 1 132,0 млн гривень. Також передбачені надходження до бюджету міста єдиного податку (1 100,5 млн гривень), акцизного податку з реалізації через роздрібну торгову мережу підакцизних товарів (484,2 млн гривень), плати за оренду міського комунального майна (50,0 млн гривень), плати за надання інших адміністративних послуг (47,0 млн гривень), збору за місця для паркування транспортних засобів (7,1 млн гривень), податку на прибуток підприємств міської комунальної власності (5,8 млн гривень), адміністративних зборів за проведення державної реєстрації (6,0 млн гривень), туристичного збору (1,6 млн гривень), державного мита (1,1 млн гривень).

Значана частина доходів міста формується за рахунок міжбюджетних трансфертів, обсяг яких складає 4 272,3 млн гривень. Вони субвенцій, які безпосередньо виділяються з державного бюджету (освітня - 875,5 млн гривень та медична - 1 237,1 млн гривень) і субвенцій, які розподіляються через обласний бюджет на реалізацію державних соціальних програм (2 156,7 млн гривень).

 У розрізі розпорядників бюджетних коштів бюджет Харкова на 2017 рік виглядатиме наступним чином:

по розпорядниках

Як видно з діаграми, 33% міського бюджету буде витрачено на транспортні зв’язки, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатику; 24 % піде на управління житлово-комунальним господарством, а також 18 %  у відділ місто будування та архітектури. Перше, що кидається в очі при аналізі структури видатків міського бюджету Харкова у розрізі розпорядників коштів, це незвично висока частка, що припадає на дорожнє господарство і надзвичайно мало у відділі освіти.

Субвенції copy copy copy copy copy

Бюджет розвитку серед різних статей видатків міського бюджету найбільш вільно міська рада може розпоряджатися так званим бюджетом розвитку – це як раз ті кошти, які витрачаються на поліпшення інфраструктури міста.

Розподіл бюджету розвитку copy copy

У 2017 році майже половини коштів бюджету розвитку буде витрачено на будівництво: з них на реалізацію заходів інвестиційного розвитку – 419,3 млн. грн., на будівництво та придбання житла для окремих категорій громадян – 15 млн. грн., на будівництво та розвиток метрополітенів – 250,8 млн. грн. Транспорт, дорожнє господарство: на заходи у сфері електротранспорту – 104,8 млн. грн., утримання та розвиток інфраструктури доріг – 446,8 млн. грн., телекомунікації – 6 млн. грн. А також на послуги пов’язані з економічною діяльністю: програма стабілізації соціально - економічного розвитку територій – 4,9 млн. грн., внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання – 274,2 млн. грн.

Аналізуючи бюджет, можна спрогнозувати, що його дохідна частина занижена і протягом року буде спосперігатися перевиконання.
У Харкові видатки бюджету розвитку спрямовані здебільшого на транспорт та інфраструктуру і це доцільно. А от кошти із перевиконання пропонуємо спрямувати на освіту та медицину.

Міська влада має поставити за мету ліквідувати практику збирання коштів з батьків дітей в школах. Також витрати на медицину мають покривати не лише комунальні послуги та заробітні плати, а і передбачати закупівлю високоякісного обладнання.

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.