Ахметов готує переворот?

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
26 листопада 2021
Ахметов готує переворот?

Зеленський сказав, що Ахметов готує переворот. І це пішло по селу. Потім він поправився, що (як би Ахметова втягують в переворот).

Зеленський сказав Шустеру щось типу того:
- Ви от говорите "якби"? ("якби" в контексті: хто ж віддав команду відмінити взяття вагнерівців?). Так от ви говорите "якби", а воно звучить у вас стверджувально, наче це і дійсно так.
Але сам Зеленський сказав, що Ахметов готує переворот. І це пішло по селу. Потім він поправився, що (як би Ахметова втягують в переворот).
Ось! Як би.
Але параша по селу вже пішла. Що і потрібно у політтехнології.
Зараз піпл кругом буде шуміти:
"ах, олігарх Ахметов за Росію підписався. Пререворот, гад, готує".
Але далі наш хлопчик ще піддав. Виявляється, що суть перевороту в тому, що Ахметов налаштований міняти всенародно вибраного президента. А це злочин і переворот. Путч можна сказати. Тобто за логікою Зеленського, якщо я голосно заявлю:
- Людоньки, я би хотів замінити неадекватного президента на вміняємого весною 2024 року.І зроблю для цього усе від мене можливе.
Все, я путчіст і прихвостень Ахметова. І пофіг, що ця заява Зеленського була брехнею, без будь якої доказової бази.
Це політтехнологія. Називається – навішування ярликів. На когось та й спрацює.
А потім - сервіз знайшовся - осадочок залишився. Я не прихильник Ахметова. Але давайте логічно. Ахметов немолодий. І йому є що втрачати.
Не треба ілюзій.
Його мета – примножувати і зберігати власний капітал.
Але Ахметов уже сотню разів доводив, що він готовий до компромісу. Навіщо мільярдеру йти проти влади? Він ніколи цього не робив. І головне, Ахметов розумна людина (тому і багатий, як зазначив Шустер). З яких див він захоче підігравати Путіну? Щоб 100% втратити все?
Щоб стати замість найбагатшої людини в Україні десятим на Росії? І де в тебе твої статки готові будуть забрати будь-коли? Та ну. Ахметов ніколи не побіжить на Росію. У нього маєтки в Європі. Так що це не просто брехня. Це агалтєлая брехня для підняття впавшого рейтингу і формування із себе образу борця з олігархами.
Не знаю, як у Ахметова з відчуттям гумору, але я думаю, що жарт Володимира Олександровича йому точно не зайде. А відчуття власної гідності просто читається в його очах. Так що краще б Вовчик дорікав комусь іншому. Я думаю, образив він Ахметова дуже.
І тепер множення Вови на нуль (в плані рейтингу) може стати дійсно ідеєю фікс для Ріната Леонідовича. Ооо, у нас, тих хто знає, що Зеленський – зло для України рівня Януковича (чи й більше) – таки після цього може з’явитися безкомпромісний союзник.
Я проти олігархів.
Але використовувати їх ресурс для боротьби із злом, яким є Зеленський – вважаю правильним і патріотичним.
Зеленський забрехався і зачепив уже скількох людей, що це вже пахне для нього катастрофою.
Навіть якщо він зараз і стабілізує свій рейтинг. Це Сталінград для Зеленського. Ось уже наче і перемога поруч, а патрони скінчилися. А у опонентів – безліч резервів і гарний настрій. Вова сьогодні притопив себе на цьому марафоні ще більше. І да. Ніколи не плутайте президента з Україною. Я от за зміну президента під час війни. І сподіваюся, що за 2,5 роки Зеленський переїде з Банкової в Оман, або ходитиме на допити в прокуратуру.
І це буде спасінням для України. І кінцем ганьби.