Абсолютно будь-які кроки України у Росії викликають невдоволення.

Олег Медуниця

Експерт з питань бюджету та децентралізації. Член Комітету Верховної Ради з питань бюджету VII-VIII скликань. Брав участь у процесах розробки та впровадження бюджетної реформи, адміністративно-територіальної реформи та реформи децентралізації. Навчався…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
13 січня 2022
Абсолютно будь-які кроки України у Росії викликають невдоволення.
Детальніше про це Олег Медуниця:
?️Нам завжди радили "іноземні партнери" і деякі голоси у середині країни не злити Росію. Коли ми розпочали дубляж кінофільмів українською, коли регулювали ефірне мовлення, коли відміняли одіозний закон Ківалова - Колесніченка. "Ато Путін на нападе" ми вже чуємо не один десяток років.
Натомість ми завжди говорили, що Росія завжди знайде привід, щоб спробувати підкорити Україну. Тому робили своє без урахування позиції Москви.
Зараз фактично усьому цивілізованому світу кинуто ультиматум, або зачиніть двері Україні в НАТО, зробіть її нейтральною (читай полегшить нам процес майбутньої окупації), або Росія здійснить відкриту військову агресію під приводом захисту своїх "національних інтересів".
Насправді ця претензія надумана.
Відносини Україна-НАТО були започатковані значно раніше – у 1991 році, коли Україна, здобувши незалежність, приєдналася до Ради північноатлантичного співробітництва (з 1997 року перетворена у Раду Євроатлантичного партнерства). Україна першою серед держав СНД приєдналася до Програми НАТО «Партнерство заради миру» (8.02.1994р.).
Поглиблення інтеграції з НАТО та ЄС - пріоритетний напрям державної політики, закріплений у Конституції України.
І ніколи в Росії не було такого рівня істерики як зараз. Це вчергове доводить, що нам своє робити без оглядки на те що там думають з цього приводу у Кремлі. Не боятися!