"242 голоси на табло за бюджет 2022", - Віктор Бобиренко

Віктор Бобиренко

Керівник експертної групи Бюро аналізу політики. Навчався в Національній академії державного управління. Магістр державного управління, політолог, політтехнолог. Вивчає ментальні риси та динамічний стан основних етносів сучасності. Спеціаліст з виборчих технологій.…

PLG_K2_UEF_SOCIAL_PROFILES

Сторінка у Фейсбук
02 грудня 2021
"242 голоси на табло за бюджет 2022", - Віктор Бобиренко
242 голоси на табло за бюджет 2022. І це без ахметовських хлопців. З цікавим розпилом бюджету.
А нє спєши ти нас хараніть
А у нас єшчьо здесь дєла
Таку пісню проспівала сьогодні Зе!команда усім, хто думав, що Зеленський фсьо і здувся.
Де на соцеконом (це кошти, які тратитимуть на округах вірні президенту мажоритарники) виділили 6 мільярдів (забравши їх з державного фонду регіонального розвитку, ДФРР) і ще 9 мільярдів на освітню і медичну інфраструктуру. Скільки мажоритарники ще ніколи не отримували. Ну і проголосовані зміни ще і у бюджет цього року. Плюс більш як 50 мільярдів. З яких 24 мільярди - Укравтодору.
Хто не розуміє - майже ярд зелені на дороги в грудні - це не на побудувати - це на ОСВОЇТИ.
З відкатами у 20-30%. Тобто десь 300 мільйонів баксів. Так-що гроші на конверти вірним депам будуть не лише у Ахметова, а і у зелених. Давайте констатувати: Зе!команда вже є колективним олігархом. І бюджет прийнято в інтересах цього олігарха. Зеленський виступив погано на прес-марафоні, кажете ви?
А хто це бачив?
0,1% громадян.
А хто і як про це розказує, то інше. Прямий і Україна - що все пропало. Але вірні Зеленському канали: всьо харашо, прєкрасная маркіза.
Я дуже хочу, щоб Зеленський таки здувся.
Але не потрібно "головокруженій".