11 днів на капітальний ремонт і реставрацію вікон у дніпровській школі

25 січня 2017

На Дніпровщині було укладено договір, відповідно до якого підрядник має виконати умови договору за 11 днів. 

ВК «Департамент гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради» у кінці минулого року провів тендер щодо проведення капітального ремонту вікон у КЗО «Середня загальноосвітня школа №78» ДМР за адресою: вул.Тополина, 37 м. Дніпро. Переможцем цієї закупівлі стало товариство «Інтерпен-Д», яке запропонувало найнижчу ціну - 849 тис грн. Це ТОВ вже неодноразово вигравало у публічних закупівлях на Дніпровщині, зокрема ТОВ отримувало державні кошти за ремонт освітніх закладів. У ході проведення аукціону до замовника були поставленні деякі питання щодо процедури.

Додаток1 Запитання до процедури

Вони стосувались строків виконання та будівельних вимог. Строки виконання були змінені в «Інструкції для проведення закупівлі».

Додаток2 Строки виконання

Проте відповідно до інструкції, майже вся сума має бути освоєна протягом 2016 року, тобто за 11 днів. В офіційно укладеному договорі від 20. 12. 2016 року зазначено, що роботи мають бути виконані до 31. 12. 2016 року. 

Додаток3Договір

Також відкритим залишається питання щодо будівельних вимог, адже згідно з дефектним актом, для гідроізоляції має бути використаний  Гермобутіл-С, який використовується для бетонних, а не сталевих виробів.

ТОВ «Інтерпен-Д» було засноване 1998 року, і має статутний фонд у розмірі 150 тис. грн. Саме ТОВ знаходиться у с. Степовому, а засновники і керівник прописані у Дніпрі. Засновниками є мешканка Дніпра – Малова Тамара Іванівна та одеський підприємець, Ключников Борис Михайлович.

Таким чином, очевидно, що виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради за рекордні строки намагається освоїти державні кошти. 

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.