За реконструкцію Сумської станції швидкої допомоги обласний бюджет переплатить 1,5 мільйона гривень

15 серпня Управлінням капітального будівництва Сумської ОДА було проведено тендер на реконструкцію Сумської станції швидкої медичної допомоги, яка знаходиться у провулку Громадянському, буд. 4А. Здавалося б усе чудово і чиновники взялися за суспільно корисну справу… Але

Повідомлення про результат тендеру з Вісника державних закупівель:

швидка 1

Перемогу у конкурсі отримало ТОВ «Сумбуд». Але, серед чотирьох учасників, які подали свої заявки на участь у конкурсі, двоє пропонували нижчу ціну: ТОВ «Альфа-Ресурс» та ПВКП «Авангард-Н». Ці дві фірми оцінили свої послуги з реконструкції у 10,7 та 10,9 млн. грн. відповідно.

Розкриття конкурсних пропозицій:

швидка 2

Проте, їхні пропозиції були відхилені.

Причини відхилення пропозицій у кращих традиціях жанру – «бессмысленные и беспощадные». Претензії до ТОВ «Альфа-Ресурс» зведені до двох пунктів: копія статуту не завірена нотаріусом та відсутність ліцензії на виконання робіт по даному об’єкту. На початковому етапі комісія, мабуть, «не побачила» цих невідповідностей і прописала попередню наявність усіх документів. Стосовно нібито відсутності ліцензії у ТОВ «Альфа-Ресурс», то Єдиний реєстр юридичних та фізичних осіб дає іншу інформацію:

швидка 3

Отже, фактично всі необхідні роботи можуть бути проведені даною фірмою.

Свого апогею фантазія тендерної комісії досягла при «виявленні» невідповідності пропозиції ПВКП «Авангард – Н»:

швидка 5

Цей таємничій пункт – це всього-на всього невідповідність оформлення.

Витяг з документації конкурсних торгів:

швидка 4

Виникають запитання стосовно компетентності і незаангажованості комісії, з подачі якої Сумська область переплатила з бюджетної кишені 1,5 млн. грн. Можливо, прокуратура дасть відповідь на ці запитання.

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн