Виконком Сумської міської ради не зміг закупити оргтехніку

Торги із закупівлі комп'ютерної техніки, які оголосив виконавчий комітет Сумської міської ради, визнані такими, що не відбулися.

Незважаючи на те, що на участь у тендері заявилися чотири учасники, три пропозиції були відхилені через відсутність оригіналу або копії Виписки з державного реєстру. Так були відхилені пропозиції ТОВ «Сенсорні системи України», ТОВ «Айті-Солюшнс», ТОВ «БМС - Лайн Сервіс». Лише пропозиція ТОВ НВП «Енглер» відповідала всім вимогам, тому торги були відмінені у зв'язку з недостатньою кількістю учасників.

Для потреб виконавчих органів Сумської міської ради планувалося закупити ноутбуки, комп'ютери, проектори, МФУ. Очікувана вартість закупівлі – 308 тисяч гривень.

Дмитро Бельдяга

Публікацію створено в рамках проекту «Створення і впровадження державної системи контролю за коштами «Відкритий бюджет», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.

Цю публікацію було створено за підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації повну відповідальність несе Дмитро Бельдяга. Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

Експертна думка

Документи

Веб-дизайн