Серед пропозицій на закупівлю обрали найдорожчу

Наприкінці літа, у серпні, ПАО "Укргазвидобування", а саме його філія «Укргазспецбудмонтаж» провели тендерні торги за предметом насосних агрегатів.  У аукціоні брали участь ЧП "ОЛ ЕЛЕКТРО", ТОВ Компані Плазма, ООО "Енергомашкомплект",  та ТОВ "Союзнасосмаш".

15 серпня відбулося відкриття пропозицій, за підсумками якого переможцем було обрано ООО "Енергомашкомплект" з ціновою пропозицією 120 тис. грн. Проте цікавим є той факт, що інші пропозиції, у тому числі і дві дешевші було або відхилено, або й геть не розглянуто.

Додаток 1. Пропозції

Підставою для відхилення стала технічна недосконалість продуктів, хоча у той же час такий провідний промисловий ресурс як prom.ua оцінює вище описані компанії як провідних експертів у галузях по виробництву двигунів і насосів.

У той самий час основним ринком збуту ООО «Енергомашкомплект» являється Росія, а саме такі міста як Москва, Белгород, Челябінськ і у свою чергу є ексклюзивним диллером таких великих заводів, як ЗАО «Катайский насосный завод»; • ОАО «Насосный завод» г. Екатеринбург. • ЗАО «Машиностроительный завод «МЕТАБ» г. Челябинск і багатьох дрібніших підприємств.

Публікацію створено в рамках проекту «Експертне співтовариство Східної України проти корупції у бюджетній сфері», який впроваджується «Бюро аналізу політики» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн