Полтавські чиновники витрачають кошти платників податків на букети

У той час, коли відбувається масове скорочення державного і місцевих бюджетів, люди жертвують на армію останнє, полтавські чиновники закупили квітів майже на 180 тис. грн.

Герої, однієї з моїх минулих публікацій – виконком Полтавської міської ради, ніяк не можуть відучити себе від марнотратства. Тепер вони витрачають кошти платників податків на квіти.

Так, 31 березня 2014 року, управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради закупило зрізаних квітів (букетів) на 177,760 тис. грн.

акцепт квiти

Вражає, не лише сума, на яку було закуплено квіти, а й кількість, найменування та вишуканість квітів.

квiти найменування

Так, наприклад, незрозуміло, куди полтавські чиновники збираються витратити понад 10 тисяч роз, і стільки ж гвоздик? Це ж скільки заходів має провести управління культури, щоб протягом восьми місяців використати 20 тисяч 656 квітки?

Також, виникає питання, чим відрізняється роза місцева від рози імпортної, окрім різниці в ціні, яка в сумі становить 34,510 тис. грн.

Та й взагалі, даний тендер, викликає сумнів в необхідності його проведення. Зрозуміло, що закуплені квіти будуть використані і в офіційних заходах міської ради. Але, невже міський голова чи інші посадовці високого рангу, отримуючи зарплати по кільканадцять тисяч, не можуть собі дозволити купити квіти для того, щоб, скажімо, вшанувати пам’ять полеглих у війні, чи подарувати букет, якомусь шанованому ювіляру? Чому, на це, мають витрачатися кошти платників податків?

Олег Колєсніков
Експерт Бюро аналізу політики

Експертна думка

ЗМІ про нас

Документи

Веб-дизайн